Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal fél éve szeretnénk...

A párommal fél éve szeretnénk kisbabát eddig még nem jött össze. Én molett vagyok és azt hallottam hogy a molett nöknél gyakori a meddöség. Igaz ez? Melyik idöpont a legbiztossabb a teherbe esésre?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát én egyenesen kövér voltam és mégis terhes lettem!Tény és való,hogy kicsit nehezebb a teherbeesés,de nem mindenkinél van igy.A legbiztosabb időpont a 8.naptól minden másnapi szex.Szedjél barátcserjekapszulát,az majd segit.De ha teherbe esel,akkor abba kell hagyni!

Sok sikert!:)

2009. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az előttem íróhoz hasonlóan én is kövér vagyok,és 4 gyerkőcöm van.Ha csak rámnéz a párom már terhes leszek és ráadásul még hátrahajló a méhszájam is.Szerintem nem befolyásolja a testsúly.Nekem 28 napos a ciklusom és a 12-15 nap körül van a peteérésem.
2009. aug. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kathrin01 ***** válasza:
100%

Milyen jó lenne, ha az én párom is csak rám nézne és jönne a baba:) Gratulálok a gyerekekhez.

Visszatérve a kérdéshez, ez tényleg minden nőnél másképp működik. Van aki nagyon vékony és évekig várja, hogyí sikerüljön. Szerintem is csak pozitívan!

2009. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is túlsúlyos vagyok és mi évekig próbálkoztunk, kétszer a 10. hétnél elment a baba. Én azt gondolom, hogy ha igazán felkészültél lelkileg, akkor menni fog.Amikor nem jött össze az frusztráló volt, de erőt adott, hogy nálam súlyosabbak, akik eü problémákkal küzdenek ( vérnyomás, cukor stb..) is sikerrel jártak. Sok sikert 24h. km.
2009. aug. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Érdemes lenne egy pajzsmirigy vizsgálatot csinálni, és egy hüvelyi uh-t pco-ra. Nekem is ez volt a gond, teljesen véletlen derült ki minden 6 év babára várás után hogy mi volt a gond! Ovulációs tesztel nagyon jól meg lehet bizonyosodni arról hogy van-e peteérésed.

Sok sikert!

2009. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!hogy tudok ovulációs tesztet csinálni?nem isazán vagyok tapasztalt ilyen témában.
2009. aug. 23. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!