Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lesz így? Nincs ovulációm...

Mi lesz így? Nincs ovulációm már 2-3 hónapja. Soha nem fogok teherbe esni?

Figyelt kérdés

2012. dec. 10. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nincs és, hogy elötte volt?
2012. dec. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvos állapította meg hogy nincs vagy esetleg te figyeled magad és az alapján mondod hogy nincs? Mindenképp orvos szerintem és vizsgáltasd ki magad. Hormonok miegymás. Lehet csak vmi könnyen kezelhető hormonprobléma miatt marad el az ovu, de ezt csak orvos tudja megállapítani.
2012. dec. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ovulációs tesztet csináltam,és múltjónapban höméröztem is,az alapján tudom állítani hogy nincs :(
2012. dec. 11. 00:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem biztos modszerek, orvosnak kell megállapítani. Ciklusoaid rendszeresek?
2012. dec. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen,rendszeresek
2012. dec. 11. 00:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Dokival csináltass egy ciklusmonitorozást és egy 21. napi vv-t.
2012. dec. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Orvos ultrahangon tudja végigkövetni, hogy van-e peteérésed és ha van a tüsző meg is reped -e. Ez a biztos módszer.
2012. dec. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!