Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu. Teszt megtermékenyitett...

Ovu. Teszt megtermékenyitett petesejt esetén is pozitiv lehet kb.20 órával később ha volt peteérés?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi van? Hogy lenne ovu előtt megtermékenyített petesejt??
2012. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mikor van kene peteérésemnek lennie,jelenleg hormonalis okokbol. Arra lennek kivancsi hogy tegnap volt e peteérésem,ha tegnap volt peteérésem,és tegyük fel meg is termékneyült a petesejt,akkor ma reggel az ovu teszt kimutatná még a peteérést,vagy mar negativ lenne, a megtermékenyitett petesejt miatt?
2012. dec. 15. 12:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem azért lenne negatív (már ha az lenne), mert megtermékenyült, hanem mert,ha megtörtén a peteérés, lecsökken az Lh szint!
2012. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ugy tudom peteérés esetén azert 1-2 napig pozitivat mutat Nem?
2012. dec. 15. 13:03
 5/9 anonim ***** válasza:

Elvileg nem szabadna! Tehát, ha megtörtént a peteérés, megrepedt a tüsző, akkor utána nem kellene pozinak lennie!

Ha több napig pozitív, azt attól is lehet,hogy nem tudott megrepedni a pete!

2012. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem mert tegnap lecsuszott a gumi,de a vege kilogott,szoval csak akkor amikor huzta ki,és van itthon 72 oras tabim,de nem tudom bevegyem e,és mivel nem tudom mikor van peteérésem per pill.azert gondoltam hogy csinalnek tesztet és ha azt mutatja,akkor beveszem mindenképp. De most meg az van,elobb irtam is ki egy kérdéset hogy fura mod csak a teszt jobb oldalan jott ki csik,a balon nem. A kontrollcsiknak viszont nem bal oldalt kene kijonnie? Most ekkor ez hiba vagy mi van?
2012. dec. 15. 13:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd be minél előbb,ha nem akarsz babát!

Felesleges sakkozni,hogy van-e ovu vagy nincs!

2012. dec. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ovuteszt 24-36 órával az ovuláció ELŐTT pozitív. Az ovukor már NEGATÍV. Utána meg pláne.
2012. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó tudni. Koszi
2012. dec. 15. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!