Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A munkahelyetek hogy fogadta,...

A munkahelyetek hogy fogadta, hogy lombik programban vesztek részt?

Figyelt kérdés
Ha elmondom, akkor félek, hogy leírnak, mondván innentől nem lehet számítani rám. De lehet első alkalommal össze sem jön, eltarthat évekig, ha egyáltalán sikerül.

2012. dec. 15. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minek kell elmondani?
2012. dec. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Ne mond el! Én elmondtam, de nekem szurkoltak, tudták, hogy szeretnénk.
2012. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk teljesen normálisan álltak hozzá. Neked kell ismerni a főnökeid.

De valahogy meg kell oldani a szabikat meg a hosszú betegállományokat.

2012. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak inszemináció volt, de képtelenség úgy csinálni szerintem, hogy nem mondja el a munkahelyén. Nekem egy csomó vizsgálatra kellett menni munkaidőben. Pl. ebédidőben ultrahangra, amit a félórás ebédszünetben nem jártam meg. Amúgy rendesek voltak velem, de ha nem lettek volna azok az sem érdekelt volna. Nem tudom, hogy tudod-e, de ha bejelented (lehet, hogy írásban kell igazolni), akkor nem mondhatnak fel neked és kötelesek elengedni az ezzel összefüggő vizsgálatokra.
2012. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
igen ez így van, viszont amint vége a lombiknak kirughatják ha nem sikerült.
2012. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki évek óta gyereket akar, az vállalni fogja ezt a kockázatot.
2012. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam abszolút normálisan fogadták,tudják mennyire szeretnénk babát....végül is műszakban dolgozom,cserével,illetve a szabadidőmben meg tudtam oldani a vizsgálatokra járást,de sokszor cserélnem kellett...

Illetve beülti után,2 hétig(a tesztig) táppénzen voltam....de igazából megértette Mindenki....

Szerintem mondd el,nem hinném,hogy ez miatt leírnának!

Sok sikert kívánok!!!

2012. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én az elején nem szóltam. Mivel rugalmas munkaidőben dolgozom, meg tudtam oldani, hogy munka előtt reggel vagy utána késő délután, vagy szabadság alatt mentem a kezelésekre, vizsgálatokra. Viszont amikor méhen kívüli terhességem lett, akkor váratlanul kerültem kórházba, életmentő műtétet hajtottak rajtam végre, és ezért ezt telefonon elmondtam a főnökömnek (aki egy több gyerekes férfi amúgy).

Utána mondtam a lombikot, de nem volt a dolog túlreagálva, mivel a munkám elvégzésében továbbra sem okozott semmi gondot. Amikor végre sikerült a lombik (a 4.), akkor a 30. hétig dolgoztam, ikertehesen. Én a beültetés után egyszer voltam itthon 1 hétig, de a többi alkalommal nem, szerintem nem ezen múlik a dolog sikere, legalábbis nálam pont nem ettől jött össze.

2012. dec. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem egy fiatal pasi a főnököm, nem hiszem, hogy megértené :(
2012. dec. 16. 00:26
 10/13 anonim válasza:
100%

Sziasztok

Én elmondtam a főnökömnek egész jól fogadta de amint többet hiányoztam ki is rúgott,de muszáj elmondani mert nem engednek el így se és sokszor úgy se jó.Legalább is nekem ez a tapasztalatom és jelenleg nem is tudok elmenni melózni :-(

2012. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!