Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehetek terhes?

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok LÉNYEG: kedden szeretkeztünk és bugyi is volt rajtam. A barátom nem ment el csak kicsi előváladék volt az óvszerben, de a pénisze megakadt a bugyiban és kiszakadt. Abbahagytuk (ez kedden volt) elmentünk még aznap 72 órás tabletta receptért és másnap este 9kor bevettem.

2012. dec. 16. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi van? Bugyiban szeretkeztetek? Akkor beléd sem hatolt? Akkor minek mérgezted magad gyógyszerrel?
2012. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ajj.. igen bugyi is volt rajtam de annak semmi köze hozzá..
2012. dec. 16. 09:21
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ez nekem sem világos....
2012. dec. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
"de a pénisze megakadt a bugyiban és kiszakadt." Mi van? Mi szakadt ki? Hogy szeretkeztetek ha volt rajtad bugyi?
2012. dec. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
józanodj ki...
2012. dec. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
vagyis a bugyi félre lett húzva. mikor meg be akarta dugni akkor visszacsuszott a bugyim a rendes helyére, (hüvelynyíláshoz) és nem vette észre és úgy ugye nem tudta bedugni. és kiszakadt. remélem érthető így már.
2012. dec. 16. 09:25
 7/17 anonim ***** válasza:
"ajj.. igen bugyi is volt rajtam de annak semmi köze hozzá." -már hogy ne lenne köze hozzá, bugyin keresztül elég nehéz a behatolás így a teherbe esés is, pláne ha abbahagytátok, mikor a bugyihoz ért a pénisze
2012. dec. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
ne szexeljetek,mert k.vára nem vagytok rá érettek
2012. dec. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Na ez van, mikor két agyatlan akar dugni. Legalább az egyikőtök lenne értelmes...


Kérdező, ne legyél már ostoba! Most betette neked vagy nem?

Ha nem, és nem is került a hüvelybe sem sperma sem előváladék, akkor nem lehetsz terhes.


Amúgy meg remélem rájöttél, h a szex nem annyiból áll, h tudjátok, melyik lyukba mit kell bedugni. hozzátartozik a védekezés is, meg pár biológiai ismeret.

2012. dec. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen éretlen gondolkodással ne akarjatok már szexelni! A bugyiról nem "mászik" beléd a sperma. Volt behatolás vagy sem? A 72 órást is bevetted (szerintem feleslegesen)... akkor hol a probléma? Utána meg a hormontabletta (mellék)hatásai miatt jössz majd a bugyuta kérdésekkel.
2012. dec. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!