Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye hogy teherbe estem? Volt akinek elsőre sikerült ovulációs teszt segítségével?

Figyelt kérdés
Már van egy lányunk a férjemmel aki 7 év tablettaszedés után könnyedén összejött. Ebben a hónapban kezdtük a próbálkozást a kistesóval és hogy megkönnyítsem a dolgot vettem ovulációs tesztet. A teszt dec 15. és 16.-án volt pozitív (a ciklus 18. és 19. napján, mivel 30-35 napos ciklusaim vannak), így mindkét nap együtt voltunk majd tegnap már halvány volt ismét a tesztcsík. Mikor érdemes tesztelnem majd? Szerintetek sikerülhet elsőre így?
2012. dec. 18. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, sikerülhet. Tesztet majd a nemvárt napján csinálnék, előbb felesleges, mert csak elszomorít, ha negatív lenne még.
2012. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%, ha mindketten egészségesek vagytok.
2012. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt a 20%-ot olvastam én is valahol, de gondolom ez egy átlag a párok egészére nézve. A termékenység páronként változó gondolom, van akiknek sajnos 5-10 év kell van akiknek meg elsőre összejön. Gondolom ez a 20% ennek a két szélsőségnek az átlaga. Remélem nekünk összejön mert az első is könnyen ment.
2012. dec. 18. 12:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ebben a hónapban használtam először ovulációs tesztet. 23-án lett pozitív... Reménykedünk benne, hogy most összejött, és a Jézuska ilyen szép ajándékot küldött volna nekünk. Első baba lenne.

Bár már volt egy vetélésem, így vegyesek az érzések bennem, de bízom benne, hogy nem lesz majd semmi gond.

Szorítok nektek is :)

2012. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én épp ma teszteltem pozitívat! Remélem nektek is sikerül kedves utolsó!
2012. dec. 27. 11:23
 6/9 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK!!!!! Én is ebben reménykedem:)
2012. dec. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! 4-es vagyok. Ma teszteltem pozitívat :D
2013. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok kedves 4-es!! Jó babavárást! Én szerdán megyek orvoshoz. Eddig nem sok tünetem van. Remélem mindkettőnknél minden rendben lesz!
2013. jan. 5. 20:13
 9/9 Nikol4 válasza:

Gratulálok mind a kérdezőnek, mind a 4-esnek a babához! Reméljük minden rendben lesz! Én ebben a hónapban kezdtem el ovutesztet használni...ugyanis volt már babám, csak sajnos a 11. hétben elvetéltem! Azóta csak decemberben próbálkozhattunk élesben....januárban késett is 4 napot, azt hitem sikerült, de sajna megjött! Ajánlották nekem az ovu tesztet, amit a vaterán meg is vásároltam...és sikerült is pozitívat tesztelnem január 21.én amikor is az én számításaim és a ciklus.hu számításai szerint is peteérésemnek kellett lenni! :-) Előtte vasárnap voltunk együtt a párommal, vagyis fél 2 körül, úgyhogy az már hétfő...meg a mai nap tudok vele lenni, de még tegnap is pozitív volt a teszt! Szerintetek összejöhet a baba? Minden vágyunk az volna...már csak a baba hiányzik az életünkből, de nagyon!

Előre is köszi a válaszokat!


23/L

2013. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!