Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy valakinek nem...

Létezik, hogy valakinek nem mutatja ki a teszt, hogy terhes?

Figyelt kérdés
Ciklusom 37. napján vagyok,és még mindig nem jött meg.Több mint egy hete fájnak a melleim,mintha meg is változtak volna.A PMS tüneteim nem olyanok voltak,mint máskor,folyamatosan szurkál a petefészkem,és a méhem,felváltva,és reggel már 2 napja hányingerem van.Ma alig,de tegnap elég durván.27.,és 32.napon is negatívat teszteltem.Szerintetek?

2012. dec. 21. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha későn fogant a baba, akkor még nem biztos, hogy kimutatja.
2012. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát már majd megőrjít a gondolat,hogy mi van,ha mégis baba?Mikor lenne érdemes újra tesztelnem,ha nem jönne meg?
2012. dec. 21. 15:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már most is csinálhatsz egy tesztet, mert úgy látom, hogy 5 napja csináltad az utolsót. De hogy a fő kérdésedre is válaszoljak, van egy munkatársam, akinek még a menses elmaradása után 2 héttel sem mutatta a teszt, hogy terhes. Pedig tünetei voltak már. Csak vérvizsgálat után hitte el az orvos is neki. De az ilyen elég ritka.
2012. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!A 7végét még megvárom,majd 24.én csinálok még egyet,addig hátha megjön!Ha meg nem,és baba van a dologba,ennél szebb ajándékot úgysem tudnék elképzelni! :)
2012. dec. 21. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, igen. Barátnőmnek két tesztből kettő nem mutatta ki a kislányát, aki már 4 éves. Tuti babát várt, mert már orvosi papírja is volt, és emlékbe akarta a teszteket. Kb. 6-7 hetes volt akkoriban.
2012. dec. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!