Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor hogy is van ez?...

Most akkor hogy is van ez? Kezdem feladni az egész dolgot? Mit is figyeljek akkor? Hőt. Nyákot. A sors úgy látszik nem segít ebben.

Figyelt kérdés
Ha sikerült a teherbeesés akkor a nyák termelése is abbamarad? vagy az azért tovább is megvan a pé környékén? Nekem általában egy napig van nyákom azért kérdezem, mert ebben a hónapban furi volt. Szombaton volt, vasárnapra elmúlt. Hétfőn volt pém ( a hőm, a ciklus.hu, a számolásom szerint), majd hétfő délután egyszer észleltem még és kedden este(amikor már biztos hogy elhalt a petesejtem.) Hétvégén együtt voltunk a párommal sajna csak szombat és vasárnap este(elvileg a hétfő hajnali pé hez jó). Szombaton a nyákom miatt főleg jó hogy együtt voltunk azt hiszem. Bár most is érzem hogy nem sikerült(mint már hónapok óta). A kérdésem az hogy a szombati nyákból még becsúszhat a baba hétfő reggelig? miért maradt ki egy nap a nyáktermelésemből?
2008. máj. 29. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi történt nálad. Ha nagyon szeretnél babát és bizonytalan vagy a peteérés pontos napjában, akkor nézd legközelebb vizeletteszttel , ha kb tudod mikor van akkor könnyebb. Attól még most is sikerülhetett, csak a sok csalódás miatt nem fogod elhinni amíg nem lesz pozitív egy teszted. Sajnos minden hónapban meg kell várni, hogy elmarad -e a mensi, vagy ha nem akkor nem gyengébb-e és utána teszt . Addig nem tudunk sokat mondani, csak hogy drukkolunk!!Amit leírtál napokat aszerint lehet baba, de annak meg kell tapadnia, és ha ez tartósan nem sikerül keress fel dokit.
2008. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az a bajod, hogy túlságosan szeretnéd azt a babát. mióta próbáljátok? én pl. nem mérek hőt, nem figyelgetem a naqpokat. egyszerüen szeretkezünk, és kész. legyél kicsit türelmesebbb.nyugi.
2008. máj. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is azt tanacsolom, hogy fordits kevesebb energiat a dologra. En max ovutesztezek, aztan a mensi kozeledtevel kezdek csak izgulni, hogy na vajon mi lesz. Gorcsos akarasbol keves baba szuletik az itteni tapasztalatok alapjan. Es ne keseredj el. Nem mindenkinek jon ossze pikk-pakkra a baba. Mi is tobb mint fel eve probalkozunk.
2008. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak, kicsit lazábban. Egyébként azt tudod, hogy az ondó is befolyásolja a nyákodat ugye. Lehet még a szervezeted se tudja, hogy mi lesz. Majd ha kimarad a menses, akkor lehet gyanakodni.
2008. máj. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugalom! Nekem a 12-13. nap van nyákom, aztán a 14. semmi és 15. megint. A 14. nap az száraz nap. Fene tudja mi lehet. Eddig figyeltem, mikroszkópoztam, semmi eredménye nem volt. Tehát most se nyákot nem nézek (nem is tudnék, mert megmásdítja az állagát a sperma) se semmit. Miután együtt voltunk megnéztem mikroszkóppal mi lehet. A 12. napon tök páfrányos volt, a 15. napon meg fele ilyen fele olyan.
2008. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!