Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan pár aki...

Van köztetek olyan pár aki volt már látnoknál? És bejött?

Figyelt kérdés
2012. dec. 21. 20:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint ugy értem,hogy nem jött a várva várt baba és ő megmondta és bejött e amit mondott
2012. dec. 21. 20:48
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk én nem teherbeesés témában, de voltam látnoknál. Mivel nemrég történt, ezért még nem tudom, hogy bejött-e, de olyan dolgokat mondott amiket nem tudhatott máshonnét! Sőt, amiről még csak beszélni se nagyon szoktam. Engem nagyon megérintett.
2012. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És a rossz dolgokat is elmondta?Én igazából azért akarok elmenni,mert az orvosok szerint a férjemnek nem lehet gyereke és ezt szeretném megtudni h tényleg így van e.
2012. dec. 21. 22:29
 4/10 anonim válasza:
100%

az én apám is meddő az orvosok szerint. 3 lánya van :)

az orvosok tévedhetnek, ők sem istenek

2012. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem nekünk is sikerül,de 2 orvos is megmondta h 100% h a férjemnek nem lehet gyereke.
2012. dec. 21. 23:04
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Szia!Én telefonon beszéltem többször egy jóssal.Volt ami nem jött be,de rengeteg dolog igen.És olyanokat mondott,amit csak én tudhattam,amiről senkinek sem beszéltem.Nagyon jó tanácsokat kaptam tőle,amit azóta is használok és megéri.Érdemes rákérdezni egy megbízható jósnál.Akiről én beszélek megadhatom a számát, ő az ilyen természetgyógyászatban hisz.100 ft percenként.20-as szám.Bátran ajánlom.Nekem a házasságommal volt egy kis hiba (kommunikáció hiánya) tényleg jó tanácsokat adott,hogy mit alkalmazzunk,mit tegyünk és bevált.
2012. dec. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
szia.én is beszéltem egyel telefonon tavaly október vagy november tájékán.kétségeim voltam h lehete babám mert 2 év után még nem lettem terhes.azt mondta,hogy jövőre vagyis idén szülinapom előtt kismama leszek meg még pár dolgot de most lényegtelen(ami igaz volt).idén január 6.-án megfogant a kicsi lányunk.már 3 hónapos.nem tudom van-e köze hozzá,de én hittem benne,bejött:)
2012. dec. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Én sem baba témában, de voltam annó. Szintén mondott olyan dolgokat amiket elvileg nem tudhatott volna, amik pár napja történtek otthon. De. A jövőre vonatkozóan eddig semmi sem jött be, szóval szerintem kár végső elkeseredésünkben látnokhoz rohanni. Higgy benne hogy hamarosan megfogan a gyermeketek, és meglátod teljesülni fog az álmod!:)
2012. dec. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy írtatok.Hát nem tudom már 2 és fél éve ez van csak várunk,aztán orvoshoz fordultunk,lombikon is tulvagyunk sikertelenül addig se jutottunk el h visszaültessék az embriot mert szétestek.Most az van,h ott tartunk hogy donorral lehet babánk.Ezért is gondolom,h megkeressek e egy látot h ő látja e h mégis sikerül e a saját gyermek.
2012. dec. 22. 11:43
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Szia! Én nem emiatt voltam, de akkor már rákérdeztem.. Ugyanis júliusban volt egy missedem. S ő akkor azt mondta , hogy novemberben jön a "következő". Biztos voltam benne, hogy nem, hiszen novemberben 1x voltunk együtt, akkor is a ciklus utáni 2. napon. Olyankor meg ugye elvileg "biztonságosan " lehet szexelni. Hát ennyi volt az olyan összeborulásunk a párommal, amikor ő "belőtt"..


Tegnap voltam UH : 15,2 mm 8hetes. :)

Remélem ő már velünk is marad! :)

2012. dec. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!