Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elméletileg lehetetlen, de...

Elméletileg lehetetlen, de lehet mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
dec 2,3-án együtt voltam a párommal védekezés nélkül,10-én megjött,egy rendes ciklusom volt:görcsöltem stb.Közben erős fejfájásokra ébredtem naponta és többször hányingerem is volt amit migrénnek tudtam be az időjárás miatt.a menszem 16-án elmúlt és a fejfájás is de a hányinger is enyhült,de sokat ég a gyomrom,és többször van hogy érzékeny megfájdul a mellbimbóm.tegnap teszteltem ami negatív lett (on step 10-es érzékenységű internetes tesztel)Lehet hogy korán teszteltem?vagy nem tudom.....

2012. dec. 23. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
27%

"dec 2,3-án együtt voltam a párommal védekezés nélkül,10-én megjött,egy rendes ciklusom volt:görcsöltem stb"


Rendes ciklusod? Azt majd akkor mondhatod, ha januárban is megjött. Egy ciklus a menstruáció első napjától a köv. mens. 1. napjáig tart.


Nem valószínű, h terhes vagy. Szexeletetek, megjött rendesen, teszt negatív. Mi a kérdés?

2012. dec. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy korán teszteltem a franc se tudja majd kiderül ha esetleg januárba nem jönne meg.tudod annyi mindent lehet a neten olvasni ,hogy képes az ember belezavarodni.
2012. dec. 23. 23:09
 3/3 Mara Acoma ***** válasza:
100%

Azért, mert a neten csak a kirívó eseteket olvasod, ami a terhességek kb 1-2%-a. Kizárt, hogy terhes lennél, mert a mensidkor levált a nyálkahártya pont akkor, amikor be kellene ágyazódnia. (ha a azt nézzük, mikor szexeltél)

Ha januárban nem jön meg, akkor ebben a ciklusban estél teherbe, ami dec.10-én kezdődött. Ez esetben mostanában van peteérésed, ha 28-29 napos ciklussal számolunk.

2012. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!