Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az, hogy nagyon minimális...

Igaz az, hogy nagyon minimális esetben összejön egy pár, akiknek nem lehet közös gyerekük?

Figyelt kérdés

Mind a két félnek külön-külön lehet, de együtt nem.

Több helyen hallottam már ezt. Ez igaz lehet? Ha igen, vajon ezt ki lehet vizsgálni?

(Csak azért kérdezek ilyen butaságot, mert már 3 éve várunk a babára. Mindketten egészségesek vagyunk, az orvosok sem tudják, miért nem sikerül. Túl vagyunk már 4 sikertelen inszemináción is.)


2009. aug. 24. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik ilyen. Én személyesen ismerek egy ilyen párt... vagyis most már nem pár, 2 éve váltak, azóta mindkettőnek családja van egy-egy gyerekkel. Az orvosi vizsgálat megállapította, hogy összeférhetetlenek, ezért inkább elváltak, mert mindketten gyereket akartak.
2009. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igaz, azt hiszem, genetikai eredetű meddőségnek vagy minek hívják. Én összeférhetetlenségként ismerem a fogalmat. A párom ismer egy ilyen házaspárt. Már megmondta nekik a doki, hogy néha beengedhetnék a postást is, különben nem lesz saját gyerekük. Két vagy három örökbefogadott gyermekük van, nagyon szeretik őket. Nem tudom, hogyan lehet az ilyesmit kivizsgálni.
2009. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek én is ilyen párt. Van külön-külön gyerekük már mindkettőjüknek, együtt már lombikon is voltak, az se sikerült... Nem tudni, miért. Már feladták.
2009. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszt! Ezek szerint jól hallottam, hogy létezik ilyen. Megpróbálok utána nézni, hogy hol lehet ezt kivizsgálni.
2009. aug. 25. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!