Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fájnak a melleim ovuláció...

Fájnak a melleim ovuláció óta, ma ahogy megynyomkodtam átlátszó tejszerű jött belőle. Lehetek terhes? Nagíon szeretnék bébit.

Figyelt kérdés
A terhesség hanyadik hetétől termelődhet előtej?3hetes?

2012. dec. 23. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a tünetem, de sajnos nekem igazolhatóan magasabb a prolaktin szintem, mint kéne, ez okozza. Valószínűleg nálad is ez a helyzet, érdemes lenne kivizsgáltatni! Ilyen fiatal terhességnél még alig ágyazódott be, biztos, hogy nem az okozza!
2012. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyenkor még nem a babától van, hanem ahogy az első is írta, hormonális gond van!

Minél hamarabb menj dokihoz, mert így nem is biztos,hogy teherbe tudsz esni!

2012. dec. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ha első terhességed, akkor kicsi az esélye, hogy amiatt van tejed. ha többedik terhességed, akkor igen, előfordulhat.

3. terességem nemvárt napja péntek volt.. 3kor itt bezár a gyógyszertár.. teszt nem volt. egy idősebb barátnőmtől hallottam, hogy többedik babánál szinte azonnal van tej..:o

görcsöltem mintha meg akarna jönni, ekkor 7 hónapja próbálkoztunk.. próba szerencse... megnéztem és a nem várt napján volt tejem!

2012. dec. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
4 hónapja volt spontán vetélésem,1 hónap tilalom után úgy örülnék, ha most sikerülne a bébi.A mellem megvan duzzadva, fáj,egy pici csepp tejféle jött belőle.Ha 3 hetes terhes vagyok,és ez a 2. terhességem a spontán vetélést is beleszámítva, akkor se lehet ez terhességi jel?27.kellene megjönnie,akkor lennék 3 hetes,ha nem jönne meg.
2012. dec. 24. 11:35
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem! Előtej ilyenkor nincs. A sokadik terhességnél sem!

Tényleg menj el dokihoz, mert így lehet,hogy sokáig fog váratni magára a baba!

2012. dec. 25. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

De van előtej! a nem várt napján már volt előtejem.. kedves előző:)

elötte 5 évvel szültem és nem volt közte vetélésem se hormonproblémám!!



Kedves kérdező, viszont a vetélést kihagytad.. Nekem sokáig volt fölöslegesen is tejem, tehát szoptatás után is.. hónapokig. Lehet az előző vetélés "utóhatása" ?

2012. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még mindíg fájnak a melleim, és nem szokott ilyen sokáig.Mi lehet az oka?Az ovuláció napjától fáj a mellem.A nem várt előtt 1 héttel szokott csak fájni és utána elmúlik, ha megjött.Ha összejött a bébi ma van a 15. nap az együttlét ótun, ilyenkor a beágyazódásnál lehet pecsételés enyhén?Holnapra esedékes a nem várt.
2012. dec. 27. 12:11
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos ma megjött a menszeszem, tegnap a pecsételés volt az előjele,de ma már görcsölök nagyon.Júliustól nem jön össze a bébi,augusztusban spontán vetéltem.Mit tanácsoltok,Elevitet szedek.Mi segíthet?
2012. dec. 28. 14:23
 9/12 anonim ***** válasza:
A pecsételés és a mellváladékozás miatt egy hormonális kivizsgálás nem ártana! Erre ráerősít a vetélés is! Nekem is ilyen tüneteim vannak, és ebben a hónapban derült ki, hogy alul működik a pajzsmirigyem, enyhén inzulinrezisztenciás vagyok, és túl kevés a progeszteronom!
2012. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Terheléses vércukorvizsgálaton voltam,a vércukorszintem rendben.A mellemből nem jön váladék, csak mikor megnyomkodtam erősen.Milyen vizsgálatokra menjek, hogy a hormonszintemet megnézzék, a nőgyógyász nem foglalkozott ezzel soha.Menjek Sikó Magánrendelésére?
2012. dec. 28. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!