Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty szedése előtt volt...

Closty szedése előtt volt akit nem küldtek el vérvizsgálatra, hogy bemérjék a hormon szintjét?

Figyelt kérdés
Írjátok meg azt is légyszi, hogy így volt-e eredmény. Köszönöm!
2009. aug. 24. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Engem nem küldtek el. Kértem az orvosomtól, aki akkor a 14. napon elküldött (előtte beszedtem a clostyt) a következő stimulált hónap előtt már elmentem, de az eredményt csak ciklus közepén közölte, amikor UH-os ellenőrzésre kellett mennem. Kétszer szedtem clostyt, 2 peteérésem is volt, de baba nem lett. Most más az orvosom, aki rögtön 3 féle kórokozó szűréssel kezdett, ezután lesz átjárhatósági.

2009. aug. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig két doki írt fel Clostit, egyik sem küldött semmiféle kivizsgálásra, sőt még uh-val sem ellenőrzés! Mérges is voltam, ott is hagytam már azóta őket!! Felháborító, hogy tömnek gyógyszerrel, holott lehet, hogy nem is lenne rá szükségem.

Egyszer sem sikerült vele más állapotba kerülnöm!

2009. aug. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jól tettétek, hogy tovább mentetek másik dokihoz. Kíváncsi vagyok az enyém mivel áll elő hétfőn. Megemlítette a Clostyt a telefonba (vetélés és norcolut után vagyok), de azt hogy ciszták vannak a petefészkemen, arról nem akart tudomást venni. Pedig ezek szerint képbe van vele hogy nincs mindig peteérésem. Közben már a Kaálival egyeztettem, hogy megyek hormonvizsgálatra, de csak ha rendesen megjön a havim. Azért hétfőn elmegyek kíváncsiságból és végigkérdezem, hogy is képzelte el a Closty-kúrát.

Nektek több szerencsét a dokikkal és minél előbb baba áldást kívánok!

2009. aug. 24. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!