Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy férfi és egy nő védekez...

Ha egy férfi és egy nő védekezés nélkül lefekszik egymással amikor a nőnek peteérése van, hány százalék az esély a teherbe esésre?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 23:23
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
szám szerint nem tudom, de nálunk 1OO % volt. ADdig csak próbálkoztunk, vettem teszteket, jókor csináltuk, egyből lett baba.
2012. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
50! Vagy terhes lesz, vagy nem. Nyilván nagyobb rá az esély, de van aki évekig próbálkozik, mire sikerül akárhogy időzít és van akinek egy alkalom is elég.
2012. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikailag, átlagosan 20-25%.
2012. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk egyből lett baba, mindkétszer, de ettől még kicsi az arány, mert sokszor vannak a háttérben gondok akár a férfinél, akár a nőnél. Nekünk nagy szerencsénk volt.
2012. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A peteérés időpontjában csupán 8%, a peteérés időszakában pedig 100%.
2012. dec. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mi teljesen egészségesek vagyunk az első baba mindennapos együttlét mellett 2 hónap volt a 2 baba félév volt mire összejött....
2012. dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

100% a lópikulát. Ha 100% lenne, miért próbálkozna ennyi ember több hónapig??

Tankönyv szerint 20% akkor, ha mindkét fél egészséges, és beleélvezéssel megy a dolog.

2012. dec. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, ilyen kevés az esély. Múltkor olvastam egy tini kérdését, hogy épp csak bement de már meg is ijedtek, végeztek inkább, mennyi lehet az esélye. ERre mentek neki a válaszok, hogy rengeteg az esélye, hogy kismama lett.

Most meg peteéréskor is alig van esély úgy tűnik.

Na utánakutakszok .

2012. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: Nyilván nem fogja senki egy 16 éves kis idiótának azt mondani, hogy "nyugi, kevés az esély, csináljad csak". Mert a nagy számok törvénye alapján a sok d.gásból egyszer összehoz egy gyereket.

És bizony vannak olyan nők, akik az első megszakításos szexnél teherbe esnek.

2012. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18 evesen vedekezes mellett lettem terhes aztan 28 evesen a masodik honapban sikerult a baba vitaminoztam ,mertem a homet,ovuteszteltem.Most 30 vagyok es megint babat szeretnek de most nem jott meg ossze.Ezzel azt akarom mondani,hogy a kor is szamit szerintem.Minel fiatalabb az ember annal konyebb a dolog.
2012. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!