Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a hűvelyi uh? Mit...

Milyen a hűvelyi uh? Mit csinálnak ott látnak mindent?

Figyelt kérdés
2008. máj. 29. 18:44
 1/8 A kérdező kommentje:
mármint ugy értem hogy zajlik az egész vizsgálat.fáj?
2008. máj. 29. 18:45
 2/8 anonim ***** válasza:

...bemesz a rendelobe,a doki magayraz,majd nem rendes uh-n hanem huvelyin nez meg...

...ugyan ugy felfekszel az agyba ,csak elotte leveszed a bugyidat,majd van 1 bot szeru vmi(palca),olyasmi vastag mint a huvelyk ujjod,a vegen kicsit dudorosabb,arra huz 1 ovszert,majd azt is bezselezi es bedugja,de ha jo a nodokid mint nekem akkor meg sem erzed!(Az elozo nogyogyaszom no volt es nagyon fajt mikor csinalta,valtottam is pasira!)

...jaj,azt elfelejtettem irni h a 2 oklodet a popsid ala kell rakni elotte,h fentebb legyen a csipod.

Nem nagy valami es szamomra fele olyan kinos sem volt mint mikor kukkolja...:o)...igy csak a monitort bamulja.

Nem kell izgulni!

2008. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyan, mint egy sima nőgyógyászati vizsgálat. A hüvelyi uh vizsgálófeje olyan, mint egy mű... A doki azt helyezi be. Nekem egyáltalán nem fájt, de ez valószínűleg dokifüggő, mert vannak, akik erős fájdalomról panaszkodnak. Nekem jó dokim van, én szinte meg se éreztem.

Az az előnye a hasi uh-val szemben, hogy hamarabb látszik vele, ha terhe vagy.

2008. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kőszi csak valaki azt mondta nagyon fájdalmas.főleg el van zárodval a petevezeték
2008. máj. 29. 18:59
 5/8 anonim ***** válasza:
nem kell izgulnod, nekem sem fájt egyszer sem. és igaza van annak a válaszolónak hogy az sokkal kínosabb amikor ő turkál és kukkol. :)
2008. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"kőszi csak valaki azt mondta nagyon fájdalmas.főleg el van zárodval a petevezeték"


Itt vagy felreertettel vmit, vagy nagy anatomiai hianyossagok vannak :)

A huvelyi uh. a terhesseg megallapitasahoz hasznalatos alt, meg mehszajat nezni, ill, a mehet es belsejet, mert jobb kepet ad, mint a hasi (kozelebb van az uh. fej).

A petevezetek elzarodast is uh-val nezik eloszor, de mivel az nem a huvelyben van, ha el is van zarodva, nem tud huvelyi fajdalmat okozni!

2008. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék az előző hozzászólóhoz. Ami fáj sokaknál az az ún. hsg, amikor kontrasztanyagot fecskendeznek a petevezetőkbe és ultrahanggal nézik el van-e záródva. Ha a folyadék gond nélkül halad, nincs gond, ugyanakkor ha el van záródva fájdalmas lehet - ugyanakkor ez a vizsgálat is mindössze 10 perc és túlélhető.

A hüvelyi ultrahang nem a petevezetőket vizsgálja mint írták is feljebb, hanem a méhet, petefészkeket.(pl. ha van cisztád azt jól meg lehet kukkantani vele)

2008. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia..és nem utolso sorban üres holyaggal kell menned hogy jobban látszodjanak a dolgok.:D
2008. máj. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!