Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell inni a cicka,...

Hogyan kell inni a cicka, palástfűteát?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
menszitől pé-ig cicka,pé-től pedig palástfű!én napi 2 csészével ittam mindkettőt!de én jól megszívtam vele/velük,mert nekem úgy kitolódott a pé-m h mindehárom hónapban mikor ittam,akkor volt mindíg pé-m amikor már meg kellett volna jönnie!2 hetet kéásett minden hónapbna!
2009. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Más is járt már igy? Mint az első válaszoló?
2009. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kedves 2.:első vok!mivel nem ír senki aki volt már hasonló képpen mint,ezért leírom h más kérdésnél olvastam már több hölgy válaszát akik ugyanígy jártak mint én!tehát nem csak én vok így!olvasgass a témában a ráégebbi kérdések közt és látni fogod!
2009. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem így jártam, nekem nem tolta ki, pontosan ugyanazon a napon volt pém, mint a teák előtt. Viszont megfogantam.
2009. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!