Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 25. napján vagyok...

A ciklusom 25. napján vagyok és ma csináltam egy terhességi tesztet ami negatív lett, ettől függetlenül lehetek terhes? Lehet, hogy csak a teszt volt rossz?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ha van baba, akkor sem a teszt rossz, csupán még korai! az elmaradt mens. után pár nappal tesztelj:)
2012. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor még van remény ugye?
2012. dec. 28. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van remény. Én elmaradt mensi után 3 nappal teszteltem pozit. Igaz előtte nem is próbáltam... de rengetegen mondják, hogy elmaradt mensi előtt nekik sem jelezte ki pedig baba volt. Sőt vannak olyanok akiknek csak még később jelzi ki. :)
2012. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :) Nagyon köszönöm!! :)
2012. dec. 29. 09:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehetsz!

Ismételd meg a tesztet 1 héttel később is.

2013. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megismételtem. Negatív lett és meg is jött.De most újra elkezdtük a próbálkozást. :)
2013. jan. 7. 21:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor OK! :)
2013. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!