Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. ciklus napon voltunk...

10. ciklus napon voltunk együtt védekezés nélkül. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Ált. 28 naposak a ciklusaim.10.ciklus napomon tojásfehérjés nyák megvolt és nagyon kívántam a szexet.Ovura gyanakodtam bár még korainak tűnt, de azért belevágtunk.Szerintetek?
2012. dec. 29. 22:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

:) Persze, hogy értem! Itt szuszog mellettem a 7 hónapos kislányom, ő is 2 hetesen fogant. :)

Szerintem Te nem értesz. :) Ha azt nem tudtuk volna, amit leírtál, akkor még fiatalabbnak hittük volna, pedig mi pont hogy idősebbnek hittük! Szóval a barátnőm, mikor kimutatta a teszt (ja, az is 1 héttel később mutatta ki...), várt még picit, és mikor - azt hittük - 7 hetes volt, elment orvoshoz (ekkor már kell legyen szívhang), és szegény eléggé elkeseredett, mikor az orvos mondta neki, hogy 1 héttel kisebbnek látszik, 6 hetesnek, és nincs szívhang. Azért ijedt meg a barátnőm, mert ő tudta, hogy akkor már nem is próbálkoztak 6 napja, mikor elvileg fogant volna, ha csak kisebb lett volna. Szóval erős volt a gyanú, hogy elhalt. De 2 héttel később kiderült, hogy él, szépen fejlődik és van is már szívhang, csak 1 héttel kisebb.

Szóval mikor mi 7 hetesnek hittük, mikor 6 volt, ha nem tudtuk volna, hogy hogy számolják a terhességet, 5-nek hittük volna, szóval pont hogy fiatalabbnak. Bocsánat, elég kuszán sikerült leírnom, nem tudom érted-e... :)

Azt meg azért írtam, hogy 1 héttel túlhordta, mert ha akkor fogant volna a baba, mikor utoljára együtt voltak, akkor 2 héttel is túlhordta volna, annyit nem is hagyták volna, előbb be kellett volna indítani a szülést, mert annyi idő alatt már oxigénhiányos lett volna a baba, meg minden probléma lett volna. 2 hetet nem szokták hagyni túlhordani.

Egyszóval tényleg minden jel arra utal, hogy 6 napig élt a hímivarsejt, de amúgy ez tényleg nagyon extrém eset, nagyon ritka. Ja, és amúgy kislány is lett természetesen. :) De 2-3 napig általában életképesek. :)

Jó babavárást Neked, és könnyű szülést! :)

2012. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező!

Asszem "sorstársak" vagyunk. Én is a 10. napon éreztem és mi is akkor próbálkoztunk. Igaz, még másnap is..

Első baba lesz, ha összejön?

Nekünk van már 1 és most januárba próbálkozunk először a kistesóval.

2013. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

szia.igen első lenne:)mi a 10. ciklus napon és pont középidőben voltunk együtt a 14. napon mert ált. 28 naposak a ciklusaim.

De kezdem elveszíteni a reményt mert így menzesz előtt 2 nappal nagyon fáj a hasam úgyhogy szerintem most nem sikerült:(de nem adjuk fel:)

Remélem neked azért bíztatóbb tüneteid vannak:)

2013. jan. 11. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!