Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a lány elveszti szüzességét...

Ha a lány elveszti szüzességét és beszed egy esémy utáni tabletátt rá 1 orára . Ez okozhatja ne jöljön meg a menstruációja a lánynak?

Figyelt kérdés
2 napra azután vesztette el h befejeződött az elözö mensije , a kondom elszakadt de a srác nem ment bele de a biztonság kedvéért bevette az esemény utáni tabletát. tehát mit javasolnátok , a barátja van kiakadva nem a csaj . tesztet meg nem akar venni meg még nem is tud mert nincs 2 hete se h ez történt , nem akarja kiakasztani a lányt , de a msik h a lány utána 2 napra orálisan kielégitette utána letörörlte a kezét zsepivel és utána elment a mosdóba pisilni, vajon ennek van vmi köze akármihez is ? normáli válaszokat szeretnék és meg értést. a lány 16 eves .

#menstruáció #szex #szüzesség #terhesség #72 órás esemény tabletta
2012. dec. 30. 05:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Az esemény utáni tabletta nehány órán belül vérzést okoz.
2012. dec. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Tehát kimaradt a mensije a lánynak? Nem akarlak megijeszteni, de van egy ismerősöm aki beszedte az esemény utánit mégis terhes lett. Szóval a kérdésem az, hogy azóta maradt-e ki mensije, vagy mikorra várja a következőt?
2012. dec. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha kimaradt akkor mikor volt az utolsó?
2012. dec. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem kell véreznie a tablettától, viszont az bekavarhat a ciklusába. Ha a következő - a tabletta bevétele utáni első - menstruációja már kimaradt/késik pár napja, csináljon egy tesztet reggeli pisiből és mindenre fény derül.
2012. dec. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján még legalább 1 hét van a következő menstruációig. Teljesen felesleges előre stresszelni a dolgokon, meg egyébként is minimális az esélye a terhességnek.
2012. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem nem ez szerdán történt ez a dolog és a csajnak 2 nappal az elött fejezödött be az elözö havi ciklusa. tehát szerdán vete be a gyoygszert 1 orán belül miután ez történt (lehet az tul korai?), és még az nap meg másnap is vérzet másnap este fejezödött be. most lehet h azért mert a gyogyszertől lehet azért mert elesztette . de igazábol elöte is vet már be ilyet és az 2-3 nap késést okozott a következő ciklusban, de itt igazábol az a kérdés h a tabletta meg h elvesztette a kettő okozhatja neki h ne jöljön meg ? és am nem tudni még h mikor kell megjönnie még cask nem rég fejezödött be az elözö havi.
2012. dec. 30. 11:09
 7/20 anonim ***** válasza:
A tablettától is rendesen meg kell jönni. (tapasztalat)
2012. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
egyszer már szedett be ilyet , akk is cask h megnyugodjon. 2-3 nap késést idézett elő és erősseb volt neki
2012. dec. 30. 17:35
 9/20 anonim ***** válasza:
Általában 28 naponkét van a havi ciklus a menstruálció. De van olyan akinek a 32dik vagy a 40dik napon jönn meg a menzesze. Én 18 éves lány vagyok 2 hónapja vesztettem el a szüzességem. Nekem nem késett a következő havim. Sok minden befolyásolhatja a havi ciklust a menstrúálciót. Pl. A gyógyszerek nagyrészt vagy a stressz. Ha stresszesebb vagyok van,h 2hetet késik ilyenkor a szokásos 28dik nap helyet a 42dik napon jönn meg. A fogamzásgátlókkal az a helyzet,h mielött elkezdi szedni a lány pl. Egy esemény utánit nem árt előtte egy Nőgyógyásszal beszélni. Mert nagyon nem mindegy,h milyen gyógyszert vesz be! Amúgy 1-2hét késés még belefér. Pl. Ha nem rég kezdet csak menstrúálni 15-16évesen az is befolyásolhatja . A menstruálciós ciklusnak kell 3-4év mire beáll egy normális rendszeres ciklusra! Úgyhogy nyugi van! :) 18/L
2012. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
most hozza rám a parát , mert oké fáradt mostanában de idáig is fáradt volt de ezután még soksor mondja h fáradt , az oké,lehet h atabletta miatt mert elözöleg is okozott fáradtságot, de most h ha éhes is lesz nem tudom mit csináljak , mert igazábol most diétázik , és am se evett idáig se sok mindent , de mi van h ha most fog , v evett sokat azota, ez most még jobban megijeszt engem , nem merek neki beszélni mert akk bepánikol ő is stresses lesz és még az is rátesz majd az is elöidézi h ne jöljön meg neki :S
2012. dec. 30. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!