Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitaminnal, termékkel...

Milyen vitaminnal, termékkel segithető elő a teherbeesés PCOS, IR (kezelés) mellett?

Figyelt kérdés
5 hónapja tartom a 3-as kezelést,van pé is, mégsem sikerül. Mivel segíthetek kicsit a természetnek? :) Tudom, hogya cickafark tea PCO-soknak nem ajánlott. Palástfű csak pé után jó, nekem a pé-t is 'el kell érnem'. Méhpempőről fogalmam sincs IR mellett kipróbálhatom-e. A terhes vitaminok (Elevit, Gravida...) segíthet? Szedjek folsavat, E-vitamint? Tudtok segíteni mit érdemes kipróbálni? Esetleg sikertörténetek...:)
2012. dec. 30. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
En julius ota szedtem gyogyszert az IR-re, es tartottam a dietat is. Fogytam egy csomot, egybol visszaallt a ciklusom, es peteeresem is volt. 5 cikluson vagyok tul azota, nem szedtem semmit, pedig en is sokszor gondolkoztam rajta, hogy mit lehetne, de vegul tegnap pozit teszteltem. A 6. mensim mar nem jott meg, csutortok pentekre nem vartam, eddig ugy nez ki sikerult, de a doki utan leszek csak nyugodt. De az megnyugtato hogy azonnal szep eros vonal lett a teszten, szinte a kontrollcsikkal egy idoben, ugyhogy remelem nem lesz gond. Latod, nekem se kellettek csodaszerek, szerintem egy ket honapot meg te is varj! Sok szerencset kivanok neked, es babazast a jovo evre!
2012. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
E vitamin, Premens. Ezzel a kombinációval hála Istennek azonnal megfogant a lányom, aki most 8 hónapos.
2012. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg a kezeles se indult el csak spontan volt egy peteeresem a 55 napos ciklusban es nem is figyeltunk ra,mivel vartam hogy kezdjek el a kezelest (par ciklus utan kezdtek volna) es nem ment le a hom hamen fenmt maradt,szep pozitivat pisiltem a 13.dpon ugy hogy nem szamitottunk ra!:) Ja es pont elkezdtem munkat keresni es suliba jarni...Szoval nekem gyogyszeres segitseg nelkul sikerult igy..:) Probald meg elvonni a figyelmedet!keress tanfolyamokat vagy uj munkat vagy valami hobbit es ha nem gorcsolsz rajta sikerulni fog neked is(en is ra voltam gorcsolve 2 even at...):)
2012. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!