Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hete késik, de negatívakat...

6 hete késik, de negatívakat tesztelek. Utolós teszt tegnap volt. Lehet, hogy baba van, csak nem mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés
Jövő héten elmegyek dokihoz, megint, mert már voltam teljeskörű kivizsgáláson és minden rendben volt. Jövő héten magándokihoz megyek. Esetleg volt valakinek olyan, hogy nem mutatta ki a teszt a terhességet? Bár nem nagyon bízom benne, mert ha jól számolok, akkor most kb 10 hetes lennék, szóval ezt már ki kéne mutatnia mindenképpen.

2013. jan. 2. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Már tutira kimutatná.
2013. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pontosak a ciklusaid? Mert én is babás vagyok viszont ovum nem a megszokott időben volt amit menszi szerint számoltam. November 17-ére gondoltam és ahhoz késest stimmel is a terhességi korom.
2013. jan. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyan ez volt, augusztusban! szeptember elejére nem vártam, tesztelgettem, negatív lett mind, aztán belefáradtam, nem teszteltem tovább, felkerestem egy jó nőgyógyászt (magán), kivizsgáltak, teljesen rendben volt minden, aztán kiderült, hogy valami oknál fogva(ami nem derült ki) , több mint egy hónapot csúszott a peteérésem, tüszőrepedés után, pontosan 14 nappal meg is jött. hozzá tenném, hogy mindig rendszeres volt a ciklusom! Ez 3 hónappal azután volt, hogy élesben csináltuk a babaprogit. :) És azóta is rendszeres a ciklusom! :) Tervezett baba lenne?? :)
2013. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hasonló kérdésem lenne.


Kb. dec.31-én, 5-6 napja kellett volna megjönnie, de késik.

Csináltam két tesztet - legutóbb pénteken (tegnap) - mind negatív. Ma délelőtt volt némi vérzésem, ill. időnként van is, de inkább csak "törlésnél" veszem észre, nem igazi menzesz. A testhőmérsékletem emelkedett az utóbbi napokban (37 körül van) és mellfájás is van jó pár napja. Van szédülés és hányinger is, de már az is lehet, h csak beképzelem. :)

Elvileg dec.22én voltunk együtt a férjemmel.


Ha terhes lennék, nem kéne a tesztnek ilyenkor már pozitívnak lennie? Legalább egynek!!?? Érdemes még tesztelnem?


Orvoshoz majd csak két hét múlva tudok menni (akkorra van időpontom) és ez a bizonytalanság a legrosszabb. :S


Mi nagyon örülnénk ha terhes lennék...de nem akarjuk beleélni magunkat....


Köszi előre is!

2013. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Hát sokat nem tudok mondani sajnos, csak hogy 2naponta reggeli első vizeletből tesztelj! Biztató, hogy a hőd magasan maradt! :) Tutira akkor volt ovud? Folyamatosan méred a hőt? Hanyadikán ugrott fel?
2013. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Válaszadó!

Sajna egyre kisebb esélyt látok már a babára.:(

Ma reggel (reggeli vizeletből) két tesztet csináltam, mindkettő negatív és a vérzésem is kicsit erősebb. Nem tudom mikor volt ovum, igazából decemberben döntöttük csak el, h akkor baby! :) És egyáltalán nem nézegettem,mikor lenne a legesélyesebb időpont.

Azt hiszem most beszállok én is azok közé, akik tudatosan készülnek a babára és ha most még nem is, talán legközelebb már tényleg pozitív lesz ez a teszt!

Remélem nekem nem kell olyan sokat várnom rá, mint sok nőnek :(! Amúgy a testhőmet se mértem rendszeresen, csak a fejfájás miatt néztem meg és meglepett a 37 fok. Általában nagyon alacsony a testhőm.( Jelenleg 36,7)

(Most már csak az a kérdés, ezek után melyik napot kéne tekintenem a menzesz első napjának, hogy számíthatom ki a legmegfelelőbb időpontot az együttlétre? de ezt talán egy új kérdésben kéne feltennem!:S)

De köszönöm a választ!!! :)

Egy reménykedő, kezdő :)

2013. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!