Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszeresen szedtem fogamzásg...

Jureka kérdése:

Rendszeresen szedtem fogamzásgátlót tabit, nem maradt ki egy sem, mégsem jön a havim. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Több mint egy éve szedem a tabit, mindig reggeli órában. Eddig mindig a szünet 3. napján jelentkezett, és soha nem késett. Most azonban már a 4. napon vagyok, és semmi. (Újra mondom: nem maradt ki egy szem sem!) A hasamban érzek valamit, mintha a petefészkem fájdogálna, de nem jön a menses. Volt egy kis betegségem kb 1 hete, 1x hánytam, akkor is csak este, szóval szerintem ez nem befolyásolja a hatást. Ráadásul a barátommal az ovulációm időszakában bőven nem voltunk együtt. Vélemény, ötlet? Előre is köszönöm!

2013. jan. 2. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A legvaloszinubb a hormon zavar!
2013. jan. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor nőgyógyász felkeresése, gyógyszerváltás javasolt?
2013. jan. 2. 16:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Na LOL, megírtam a kérdést és megjött.:)
2013. jan. 2. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!