Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem? Fura eset....

Teherbe eshettem? Fura eset. Többi lent!

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy az utolsó menstruációm első napja október 25-e.

Utána november végén mikor együtt voltunk a barátommal picit elment bennem. Megszakításos módszerrel védekezünk.

Utána december elején megjött, habár nagyjából 1 hetet késett.

Valamivel kevesebb is volt, mint szokott. És menstruációs görcsöm sem volt, pedig nekem nagyon durva szokott lenni.

Most december 28-án megjött, általában december 28-án szokott, szóval ez most rendesen.

Nekem 7 napig szokott tartani, 30 napos a ciklusom amúgy...

Most csak 4 napig tartott. És a mennyisége alig negyed annyi volt, mint szokott.

Van egy pozitív, és egy negatív tesztem.

Mi a véleményetek?



2013. jan. 2. 23:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Doki! UH!
2013. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosom azt mondta, hogy fals pozitív teszt nincs. Szóval, lehet, hogy baba van a dologban. Menj el orvoshoz.
2013. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%
anyunak is megjött,mikor húgommal volt terhes...szerintem gyanús,hogy baba! Ultrahangra menj!
2013. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
terhes vagy, gratulálok! jó babavárást.
2013. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Anyósom is menstruált 4 hónapig, még hozzá ugyanúgy mint előtte. Akkor derült ki, hogy kismama a férjemmel. Szóval menj dokihoz, mert lehet te is kismama vagy.
2013. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Ez most komoly?!?!?!


Amúgy köszönöm a válaszokat! Ezen a héten terveztem tesztet venni, mégegyszer, és ha az pozitív, akkor szerettem volna dokihoz menni, csak kíváncsi voltam a véleményetekre!

2013. jan. 2. 23:32
 7/23 anonim ***** válasza:

Hát én is tutira dokihoz mennék!

Majd írd meg mi volt.

2013. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Akkor kb 10hetes lehetsz! :) nincs semmilyen terhes tüneted?
2013. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
hányinger az folyamatosan... szúr a hasam... amikor még abban az időben voltam most decemberben, hogy meg se kellett még jönnie, akkor menstruációs görcseim voltak...
2013. jan. 2. 23:49
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ne töpreng hogy mi lehet, 10hetesen már nagyon kellene látnia dokinak.
2013. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!