Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az inszemináció a ciklus...

Petraa8621 kérdése:

Ha az inszemináció a ciklus 12. napján volt, akkor onnan kell számolni a második felét?

Figyelt kérdés
vagy rendesen mintha a 15-16. napon csinálták volna?Nem tudom honnan kell számolni mert ha onnan akkor ma kellene nem megjönnie ha viszont rendesen akkor hétfőn.Izgulok.Ma amúgy 16 nappal vagyok inszem után,tesztet nem csináltam még várok.Köszönöm a válaszokat előre is.
2013. jan. 3. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig az inszemináció után 14 nappal kellett vérvételre mennem, akárhanyadik napon csinálták. Szerintem 16 nappal utána már teszt is kimutatná.

Azt nem tudom, hogy szedsz-e valamilyen gyógyszert. Nekem kellett szedni az inszemináció után utrogestant. Ha Te is szedsz valamit (ilyet, vagy duphastont), akkor elvileg attól sem jön meg, még ha nincs is terhesség.


Azt nem értem, hogy ha a 12. napodon csinálták és ez 16 napja volt, akkor ez már a 28. napod, nem? Akkor miért csak hétfőn kellene megjönnie?

2013. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert nekem 31-32 naposak a ciklusaim egyébként.Utrogestant szedek azt írták fel.csak azért nem értem mert ugye norm.esetben ciklus közepén van peteérés,én gonal-f injekciót és clostylbegitet szedtem ettől nőttek meg akkorára a peték hogy tüszőrepesztő szurit kaptam 11.napon,12.napon pedig inszem volt.Nem merek még tesztelni.
2013. jan. 3. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is ezeket a gyógyszereket kaptam.

Onnantól kezdve, hogy stimulálnak szerintem értelmezhetetlen a ciklus fogalma. Nincs olyan, hogy mikor kellene megjönnie. Ha terhes vagy folytatni kell az utrogestant, ha nem vagy terhes akkor abba kell hagyni, lesz egy megvonásos vérzésed és kezdődik minden elölről.

Nem kell vérvételre visszamenned?

Szerintem tesztelj nyugodtan.

2013. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem kell vérvételre mennem.Pont az előbb olvastam a következőt: stimulált ciklusnál nem szabad figyelembe venni a normál ciklust,a tüszőrepesztő beadása után 24-36 órával megreped a tüsző,onnan 14 napra nem kéne megjönnie.Hát nem tudom hogy teszteljek-e.Félek 4 éve próbálkozunk,2.inszeminációnk volt.
2013. jan. 3. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Tesztelj! Megértelek. Nekünk 6 év után sikerült a 3. inszemináció.

Akkor neked az első inszemináció után megjött úgy, hogy még szedted az utrogestant?

2013. jan. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az első inszemináció után duphastont kaptam,de rendesen megjött.Most nem tudom mi lesz.Hát lehet ráveszem magam és veszek tesztet.Nekünk ha ez nem sikerül nem lesz több inszeminációnk,mert nem vár a dokim.Az egyik petevezetőm teljesen el van záródva,így kapásbóól lecsökken az esélyünk.ha ez sem sikerül,akkor kaáli-lombik program :((
2013. jan. 3. 21:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor szorítok. Majd írd meg mi volt.
2013. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!