Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap előtt volt tojcsim,...

Tegnap előtt volt tojcsim, ovu fájdalmam viszont ma van, elég intenzíven! Akkor ilyenkor mi van? 2 napja volt pé-m, vagy ma van?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 19:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
Tojcsim? Az mi?
2009. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
tojásfehérje szerű hüvelyváladék,ami peteéréskor van!
2009. aug. 26. 19:39
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem lehet igaz.. -.-"
2009. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Tojcsi! Undorító, gusztustalan, te nem vagy normális, beteg vagy. Felnőtt emberként "gügyögni", ráadásul kitalált szavakat. BETEGES ÉS GÁZ vagy!
2009. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

tojcsi...

ovu.pé.. figyi,itt nem kell karaktert spórolnod,nem sms-t írsz!Ne sajnáld már azt a pár másodpercet,hogy mindenki megértse a kérdésedet!!

2009. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Szia! Én ebből azt vontam le, hogy túl sokat foglalkozol ezekkel a dolgokkal, ha már becenevük is van... lazíts egy kicsit, jó?
2009. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
3. válaszoló,te aztán rohadtul kultúrált vagy!sztem inkább te vagy undorító nem?ha rendszeresen olvassátok az oldalt akkor már láthattátok h nem csak én nevezem tojcsinak!bunkók!nem kaptatok f...-t?vagy mi van?el lehet koccolni a kérdésemtől ha nem tetszik vmi!remélem világos voltam!
2009. aug. 26. 19:50
 8/19 A kérdező kommentje:
mi van mindenki meghibbant?olvassatok már el más kérdéseket is!a legtöbb ember így hívja őket!minek vtok ti itt fent ha nem tudtok válaszolni az embernek arra amit kérdez??ha?én kérdeztem vmit amire választ várok,normálisat,nem bunkót!oké?
2009. aug. 26. 19:52
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Szia, szerintem ma van peteérésed, mert a tojcsis folyás peteérés előtt van, és a peteérés napján átlátszó folyás van, azért, hogy a himívarsejteknek könnyű legyen a feljebb jutás. Úgyhogy én a mára tippelek.

Egyébként ezeket a rövidítéseket én is itt tanultam, ti írjátok. Ezért nem kéne bántani a kérdezőt. Itt amúgy is elég sok olyan személy van, akik agresszívek, de őket csak sajnálni tudom, remélem egy páran azért összetartunk!

2009. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

A kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, de szégyenljétek magatokat, akik bunkók voltatok. Ezen az oldalon szinte mindenki igy írja ezeket a folyásokat, peteérést sbt.. Miért kellett ilyen hangnemben írni a kérdezőnek?? Aki azt írta, hogy undorító, az nő egyáltalán? Mert ezek a folyások normálisak minden nőnél és ez jelzi, hogy rendesen mükődik a szervezetünk. Mi ebben az undorító?

Nem értem én! Ahelyett, hogy segítenétek a kérdezőnek. Ha meg nem tudtok, akkor minek kell neki támadni. Akkor nem kell írni, átlapozol a kérdésen! Ennyi!

2009. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!