Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veletek volt már ilyen?

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Már 5 napja késik. Először nagyon megijedtem, féltem, és tudtam, hogy nem akarom őt, de ahogy nézegetem az írásaitokat, megváltozott a véleményem. Annyira küzdötök, hogy sikerüljön teherbe esnetek, mindent megtesztek érte, drukkoltok egymásnak, hogy pozitív legyen a teszt, a könnyem kicsordul, olyat megható!

Aztán elkeztem gondolkodni, hogy decemberben összeköltözöm párommal, jövő év elején összeházasodunk, igaz, csak 20 éves vagyok, de ki vagyok én, hogy elvegyem az élethez való jogát? És ha nem is vagyok várandós, akkor is jobban tudom értékelni az életet. Azon gondolkodom, hogyan tehettem volna ilyen szörnyűséget? Teljesen megváltozott a véleményem, és nektek köszönhetem!

Hálás vagyok nektek!

A kérdés lényege pedig, hogy van itt olyan, aki esetleg nem szerette volna megtartani a babát, és valami miatt mégis úgy határozott, hogy világra hozza? Mi az, ami megváltoztatta a döntését?


2009. aug. 27. 01:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor teherbe estem nem vár baba volt.Semmink nem volt mindketten a szüleinknél laktunk.Szerettük egymást de kilátástalan volt minden és arról beszéltünk,hogy elvetettjük.A semmibe nem szülhetek.Elmentem dokihoz.Megvizsgált és mondta,hogy igen terhes vagyok és,hogy meg akarom e tartani?Azt válaszoltam nem tudom.Ne sokáig gondolkozzak mert kifutok az időből ezt mondta.Elvitt ultrahangra és megmutatta.Még csak a pete zsák volt látható de olyan hatalmas boldogság és öröm töltötte el a szívemet abban a percben,hogy kicsordult a könnyem é azt mondtam a dokinak,hogy döntöttem a baba marad!Aznap beszéltem a párommal,hogy nem érdekel ha egyedül maradok is de a kicsit megtartom!Ő csak mosolygott és rá másnapra elkezdtünk bankokba járni.Házat keresni.Februárban beköltöztünk a házunkba márciusban megszületett a lányom.:)

Ennek 6 éve!:):)

2009. aug. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most vagyok 4hós babás,úgy volt hogy nem tartjuk meg.A páromnak van lakása,de olyan körülmények vannak hogy alap dolgokat kellene kifizetni,megcsinálni egy csomó mindent,én nem is tudom hogy lesz rá pénz.Ezért nem akartuk megtartani,de úgy döntöttem hogy mégis,mert ő egy élet bennem és nem tudnám megöletni.Nem tudom hogy fogunk élni,de a baba marad,már most imádom őt!
2009. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!