Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rovid a lutealis fazisom?...

Rovid a lutealis fazisom? Hormonvizsgalattal tuti kiderul, ha baj van?

Figyelt kérdés

A lutealis fazisom nekem sosem 14 napos. Hany naposnak gondoljatok a mult havi ciklusoban a lutealis fazist?(ja, amugy a gep nem jol huzta be a peteerest...az ovu tesztet figyeljetek) Mar voltam hormonvizsgalaton a 3-dik ciklusnapon, ahol minden(kozte a progreszteron szint is) rendben volt.Kellene menni a 21-dik napon is, hogy kideruljon, ha baj van a progi szinttel? De az orvosom azt nem kerte, csak itt olvastam, hogy valaki 2-szer ment egy honapban.Szerintetek? Van meg valaki itt rovid lutealis fazissal?

[link]


2009. aug. 27. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az LH tesztnek hinni lehet, akkor 12 napos a luteális fázisod. Nekem is, és teherbe estem vele a 3. hónapban, amikor próbálkoztunk.
2009. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Akkor te az elso negativ ovu tesztes naptol szamolod a lutealis fazis kezdetet? En attol a naptol amikor felment a hom. Hisz az ovu teszt azt jelzi, hogy az ovulacio be fog kovetkezni 1-2 napon belul, nem? De ez mindig is erthetetlen volt szamomra, hogy honnan kell pontosan szamolni a szakasz kezdetet. A 12 nap nekem is jobban hangzik...hisz en csak 10 napot szamoltam. :-)
2009. aug. 27. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ovuláció elméletileg az első negatív napon van. A hőgörbe szerint meg aznap, amikor elindul felfelé a hő. na, neked ez a kettő nem esik egybe: a hő pár nanppal később indul el felfelé. De a babatervezők honlapja szerint vannak nők, akik így, késve reagálnak a progeszteronra.


Haláltutibiztosat csak orvos tudna mondani, ha UH-val követné a tüszőrepedésedet.

2009. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem válts orvost! Ilyen barom miatt pocsékoltam el az életemből 3 évet, mert volt hormonvizsgálat (egyszer), semmi eltérőt nem mutatott.... "próbálkozzanak csak!".....

Tavaly októberben derült ki hogy semmi nem volt jó, se a progi, se a tesztoszteron, se a pajzsmirigyem...... no comment...!

Most hogy kezelve lett, lett eredmény. Itt rugdos a pocakomban a kisfiam!

Nekem is rövid volt 11-12 napos, inkább ez első rész volt nagyon hosszú. Az ovulációm a 26-ik napon volt (ebből lett a bébi).

Sok sikert!!!

2009. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!