Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy a teherbeesés esélye...

Nagy a teherbeesés esélye clostival? Tapasztalatok? 3 hónapos kúrám lesz köv. Ciklustól!

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 kúrából kétszer teherbe estem az első hónapban.
2009. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm h válaszoltál!
2009. aug. 27. 18:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2x2 hónapom volt, mindig a másodikba lettem terhes. Sajnos elveszítettem mindkettőt.

Az esély persze nagyobb, de ezt csak úgy kezd el, ha minden mást kivizsgáltattatok már.

2009. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a hormonvizsgálaton vok túl meg párom a spermavizsgálaton!tök érdekes mert van pé-m de mégis clostit kaptam és mikor kérdeztem a dokit h előbb mért nem küld el átjárhatóságira azt mondta h előbb closti és utána átjárhatósági!
2009. aug. 27. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Úr isten! Ez nagyon durva. Fölöslegesen terheld meg a petefészkeid azzal a hülye clsotival? ÁÁ

PCO, Pajzsmirigy lett kivizsgálva?

2009. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez a 3. Clostis hónapom. És hááát ki tudja sikerül-e. Én nagyobb csodában hittem...


Neked több sikert kívánok!!


A.

2009. aug. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pco az nem tudom h lett e vizsgálva!nem mondta a doki!azt h vizsgálják?pajzsmirigy lett nézve!hát én bízom ebben a gyógyszerben,sokaknak segített!
2009. aug. 28. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Én első clostis hónapban terhes lettem, csakhát méhenkívüli. Majd ugyanazon évben ismét csak akkor a másik petevezetőben volt. De ugyanez volt a szitu mint nálad. Nem jött össze, vizgálatok, peteérés van, de nem a legjobb, akkor segítsünk rá. Átjárhatósági persze nem volt... De gondolom az én esetem ritka. Sok jót is hallottam a clostiról.
2009. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!