Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a nyák ha sikerült...

Milyen a nyák ha sikerült teherbeesni?

Figyelt kérdés
A 10.dpon volt egy kevés halvány barna folyásom,ami más napra elmúlt.Már nincs folyásom.Nektek milyen volt?

2013. jan. 8. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
semmilyen, és már lassan irigylem a barnásokat:D
2013. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én tegnap tudtam meg,hogy babát várok!

Ez mindenkinél más! Van aki azt mondja csont száraz lett! Van akinek krémes,és bő! Van akinek bő vizes!

Mi kerek 1 éve próbálkoztunk,és nekem volt már vizes,krémes folyásom is mensi előtt,és most hogy terhes lettem,most is ugyanolyan folyásom volt,mint eddig! Semmi extra,talán egy kicsit több volt,mint előtte szokott lenni! Úgyhogy erre ne hagyatkozz szerintem!

2013. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos már én is mindig figyelem :-)) Ne irigyelj kitudja miért volt :-D Ma estére beteg is lettem kicsit torokfájás,hőemelkedés... Mi több,mint egy éve próbálkozunk.Van peteérésem,most is a 14.napra már kirepedt ez volt 28.án. Mikor teszteljek? Csüt?:-)))
2013. jan. 8. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi 18,és 19-én voltunk együtt spontán,nem a baba miatt! 20-án volt ovum,így jött össze! Ja,és előtte nem voltunk együtt egyeltalán,így a kisfickók jó fürgék lettek,és ügyesek! :)

Én csütörtökre nem vártam,és hétfőn teszteltem először! Előbb felesleges,mert ha nega,akkor csalódás,viszont így szépen kivehető volt a csík is!


[link]

2013. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem elmaradt menses után csak, tényleg sz@r korábban csalódni!!!
2013. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csütörtökön még korán van a teszt! Ha 28-án ugrott fel a hőd,akkro 11-én pénteken kell kb. megjönnie! Szerintem ráérsz 13-án tesztelni,ha addig nem mensizel! Hidd el,ha megjön,akkor spóroltál,de ha nem,akkor egy nagyon szép csíkod lesz! Megéri várni! :)
2013. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!