Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas, zárt méhszáj és magasab...

Magas, zárt méhszáj és magasabb hő "a nem várt" előtt 4 nappal jelenthet babát akár?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, köszönöm:)

A hő ált. 36.5 körül van, 01.07. és előtte leesett, most (ma) megint 36.5 vagy felette, tegnap este (tudom ez nem mérvadó,de gondolom hatalmas ingadozás nem lehet) 36.8 volt


2013. jan. 9. 14:25
 1/3 A kérdező kommentje:
*magasan lévő, természetesen (alig lehet elérni)
2013. jan. 9. 14:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a hőd normál esetben 36,5,akkor ovukor felugrik,és reggel mnem megy 36,8-37 alá!,esetleg fölé! Ha tegnap megint 36,5 volt reggel,akkor nemsokára meg fog jönni!

Magas zárt méhszáj jelenthet babát,de ne nyúlkálj magadban,még elkapsz valamit! Ne görcsölj ennyire! Nekem pl.semmi tünetem nem volt,csak azért teszteltem,mert a 27-31 napos ciklusom a 33.nap sem érkezett meg! Így lettem pozi!

De a kérdést nem értem,hogy álltalában! Az első 14 nap alacsony,a következő 14 magas a hő!Nekem 36,3-36,6 között volt anno,majd 36,8-37,1 között ovu után!

2013. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm, baromira nem görcsölök, csupán kíváncsi vagyok:)

és természetesen óvintézkedések mellett vizsgáltam a méhszájam állapotát, én ebben nem látok semmi rosszat.

köszönöm a választ, én úgy gondoltam, a hőmnek az alap alá kellene esnie menstruációkor, és azért még azt sem zártam ki, hogy babás vagyok:)

2013. jan. 10. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!