Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most beágyazódásos vérzés...

Ez most beágyazódásos vérzés lehetett?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 28.napon.ciklusaim 28-29 naposak!3 napja észre vettem pisilés után a wc papíron vér pöttyöt és ilyen nyúlos nyákot!Még soha nem tapasztaltam ilyet,hozzáteszem a peteérés utáni mellfájdalom helyett a mellbimbóim fájnak,hol jobban hol kevésbé!És pirosak is!Ez lehetett beágyazódási "vérzés"?Persze nem érzek semmi szokatlant csak ma kellett volna megjönnie,vagy holnap!Szerintetek?Ja és a mensi előtti folyás sincs!teljesen száraz vagyok!Amit még észre vettem éjszaka sokat járok pisilni!Napközben nem,de éjszaka szinte óránként!!!
2013. jan. 10. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
hogyne lehetne!!!!!! :))))
2013. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod!Már régóta várunk a babára és most hihetetlen lenne,ha sikerülne!!Párom november óta szedi a Macát,szóval lehet,hogy használ???Remélem!
2013. jan. 10. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha meg nyitva van a környéken gyógyszertár vagy drogéria, teszt!!!:-) elképzelhető, hogy baba:-) drukkk
2013. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi!Még várnék a teszttel!Mert már volt,hogy késett,és nem voltam terhes!Csak ezeket nem tapasztaltam!De ha lesz valami írok!
2013. jan. 10. 16:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Várjuk :-)
2013. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, végül mi lett az eredmény?
2013. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szia!sajnos semmi!megjött!
2013. jan. 30. 12:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :(
2013. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi!Hát már lemondtam róla! :-(
2013. febr. 1. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!