Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez mitől lehet?

Szerintetek ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a barátommal, közben fura hangot adott ki a hüvelyem és rá pár percre barna folyásom volt, ami utána el is múlt. Egy pár napja bő, átlátszó folyásom volt, de az is csak egy napot. A hőm viszont eléggé magas a szokásoshoz képest, szóval ez még nem lehet mensi szerintem. Szerintetek ez mitől lehet, vagy miért?
2009. aug. 28. 14:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja még ehhez kapcsolódik, hogy előtte kb 7 nappal voltunk együtt.
2009. aug. 28. 14:52
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet , nekem nem egyértelmű, de védekeztetek avagy sem?

2009. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szia! köszi h ránéztél a kérdésemre :) védekeztünk óvszerrel, viszont a végén még bennem maradt kicsit miután elélvezett. Mára viszont már kicsit be is lázasodtam :S
2009. aug. 30. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fura hang a beszorult levegő lehetett. A vér pedig lehet attól, hogy esetleg egy picit feljebb csúszhatott a párod. Azért kérdeztem rá, mert ha óvszer nélkül letettek volna, akkor valószínű lehetne a terhesség is. Ha újra véreznél, érdemes lenne egy nődokinak megmutatni magad, nehogy pl. méhnyakseb legyen vagy más baj.
2009. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a láz és a barna valami húgyuti fertőzésre utal szerintem ezzel dokihoz kellene fordulni!
2009. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2009. aug. 30. 11:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Beágyazódás is lehet, pár nap mulva tesztelj:)
2009. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!