Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyedülálló nőnek is ültetnek...

Egyedülálló nőnek is ültetnek be lombikbébit?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan pasikat fogtam ki eddig, akik nem igazán akarnak gyereket! Az utolsó kapcsolatom is a napokban ért véget a gyerektéma miatt! Ezért ugy döntöttem, hogy ha lehetséges akkor megpróbálom a lombikbébi programot. Csak nem tudom, hogy egyedülállóknak is megcsinálják-e.
2013. jan. 12. 11:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem tartom valószinünek, igy is túl sok gyerek nö fel csonka családban...
2013. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg van a megfelelő anyagi háttered és el tudod látni a kicsit akkor szerintem nincs akadálya. Sokan nevelik egyedül a gyereküket. Ezeket a nőket véleményem szerint nem lenézni kéne hanem tisztelni. Mert nem az egyszerűbb megoldást választották, hanem készen álltak arra hogy a gyermekükért mindent megtegyenek.
2013. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom egyedülállóknak nem ültetnek be, nagyon komoly, és szigorú procedúra ez..
2013. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy esetet ahol történt ilyen, a lányról annyit tudok hogy könyvelő, anyukájával és és otthonról dolgozik Spermadonort használtak nála, egyszer orvosnál találkoztam vele és ott mesélte. Az orvos elérhetőségét azt hiszem, tudom, aki csinálta neki. Ha gondolod keress meg privátban miatta.
2013. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35 év felett igen.
2013. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen, ültetnek be!

Ki kell tölteni egy nyilatkozatot,hogy egyedülálló vagy!

2013. jan. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lombikhoz egy egész csomó vizsgálat kell előtte, bizonyítandó, hogy más módon nincs esély a teherbeesésre, azaz meddőségi problémával küzdesz. Ha nem zsebből fizetősen szeretnéd (1 lombik gyógyszerekkel kb 7-800 ezer ft), akkor valószínűleg inszeminációkkal kell kezdened donor spermával, az megúszható még önköltségesen is körönként kb. 50-60 ezerből.
2013. jan. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Igen, ültetnek be... Bár ez nem ilyen egyszerű..


Egyrészt Magyarországon több meddőségi Központ van, és a van amelyik vállalja, van, amelyik nem. Szóval nem csak egyet kell megkérdezni.


Alsó korhatár nem tudom van-e, engem 31 évesen fogadtak az egyik intézetben, szóval ha van is, az biztos nem 35.


Na meg vannak a "házi módszerek" is, amik kicsit bizonytalanabbak, de árban nem annyira megterhelőek.


Ha érdekel részletesen, írj privit, szívesen segítek információkkal. (Nem nézem napi szinten ezt a címem, de azért egy-kéthetente benézek.)

2013. aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt, egy pasim sem akart gyereket!!! A sokadik ilyen fickót én egyszerüen spermadonornak használtam, 36 éves koromban. Mikor terhes lettem és tiltakozott a gyerek Ellen, segitettem neki összecsomagolni......én nem fizetek a dokik zsebébe, amikor sperma ingyen is van!!! Csak a fogamzásgátló tablettát kell elfelejteni.....amúgy AZ is pénz, AZ árát igy annak is megspórolod. 35 fölött muszáj komolyan venni, ha a férfiakat nem érdekli a boldogságom, én is meg tudom ezt tenni!!! AZ a fickó akit a spermadonor szerepére használtam fel, tiszta depressziós, inni kezdett keményen. De nem érdekel. Önzök a férfiak, de én is AZ vagyok!!!
2016. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
15%
Utolsó Te mennyire gerinctelen vagy. Szegény pasi és főleg szegény gyerek.
2016. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!