Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hisztek az ezoterikus dolgokba...

Hisztek az ezoterikus dolgokban? Elmennétek jósnőhöz babatervezés előtt? Nem félnétek mit mond/mondhat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni, hogy hiszek-e. De voltam jósnőnél (Müller Rózsa, állítólag ő az egyik legjobb), azt mondta két gyerekem lesz, de három lett :)
2013. jan. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam jósnőnél én hiszek benne. Azt mondta hogy ikreim lesznek , és a és a születés előtt uj házba költözünk . Minden íg volt .
2013. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fölöslegesnek tartom erre pénzt kidobni. Lehet, hogy igaz, de minek menjek el? Ha úgyis tervezem a babát, akkor nyilván fel vagyok rá készülve, hogy gyerekem lesz, nem kell ehhez jósnő.
2013. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne. Nem mennék el. Nem félnék tőle.
2013. jan. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én azt ajánlom ne menj el. képzeld én hogyan jártam: egy ismerősöm a tudtomon kívül jósoltatott nem kevés pénzért, hogy mikor lesz gyerekem és mi lesz a neme. az ismerősöm volt olyan pofátlan, hogy megmondta mit mondott a jós, azt mondta neki, hogy soha nem leszek terhes mert el vagyok átkozva. nem merem megmondani az ismerősömnek, hogy én már több hete babát várok... baromság az egész. gondolj bele hogy rosszat fog mondani, te meg majd megbolondulsz ...
2013. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!