Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretkezes utan mennyi ideig...

Szeretkezes utan mennyi ideig nem ajanlatos kimenni pisilni, ha babat szeretnetek? (regota)

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
A pisivel egyáltalán nem függ össze a megtermékenyülés...Nyugodtan mehetsz,közben,egyből,azután!
2013. jan. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2013. jan. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Szia! Nem tudom ,hogy ezt a kérdést mi indokolta, de az előttem szólóknak igaza van. A pisi a húgycsőből jön, a sperma pedig a hüvelybe kerül a szeretkezéskor, tehát semmi köze a kettőnek egymáshoz. Én azt javaslom, hogy próbáljátok olyan pózban, hogy minél beljebb kerüljön a párod, hogy a spermiumoknak még kevesebb utat kelljen megtenniük.
2013. jan. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Úristen!

Hogy lehet, hogy ennyi ember hiányzott a biológia órákról???

2013. jan. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az előzőeknek igazuk van, de szerintem a kérdező arra gondolt, mennyi ideig maradjon fekve, hogy ne "folyjon" ki, aminek nem kell..

szerintem egy fél órát még pihenjetek vízszintesben, aztán kimehetsz "pisilni", de nem igazán ezen múlik

2013. jan. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen,sokan félre értették a kérdést.50 perc a spermáknak amíg célba érnek.en akkor estem teherbe amikor 1 órát nem keltem fel aktus után.az is jó ha teszel még valamit a feneked alá,hogy befelé tudjanak haladni!

Sok sikert!

2013. jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező nem hülye, csak nem jól kérdezett. :)

Nekem a doki anno legalább 1 óra fekvést mondott, párnával a fenekem alatt. :)

2013. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

az akkor ,hogy lehet, hogy én sosem maradtam fekve aktus után, hanem egyből mentem zuhanyozni és mégis elsőre teherbe estem?

Amelyik katonának célba kell érnie, az célba is ér, mindegy, hogy fekszel-e még utána vagy sem.Van akinek nehezebben sikerül van akinek könnyebben, de ez nem annak a függvénye, hogy feküdtél e még 1 órát felemelt lábakkal...

2013. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kérdezett hülyeséget a kérdező, csak nem fejtette ki bővebben a dolgokat.

Nekem is úgy jött össze mind a két gyerkőc, hogy szex után 10 percig gyertyáztam az ágyon.

2013. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen en is ugy ertettem,hogy meddig maradjak meg fekve,hogy ne folyon ki az aminek nem kell.Mivel hatrahajlo mehem van,a ferjemnek meg keves a spermiumszama.Ezert kerdeztem.En is amugy 30 percet gyertyaztam es ra 2ö percre mentem ki pisilni,mert akinek nehezen jon ossze a baba azoknak erre is figyelniuk kell.Itt sokan konnyelmunek vettek a kerdest,ok azon szerencsesek koze tartoznak akiknek elsore osszejott.Koszonom a kedves valaszokat.
2013. jan. 14. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!