Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Ugye igen?

Lehetek terhes? Ugye igen?

Figyelt kérdés

November közepe óta nem menstruálok, azt hittem a cisztáim miatt (sima). Kétszer teszteltem, negatív. :( Ma mentem el dokihoz. Azt mondta, hogy nem érzi a cisztákat, holnap nagy labor, menoteszt. Azt írta a papíromra, hogy normálisnál valamivel nagyobb, puhább uterus. Ez mit jelenthet?

Eredmények birtokában kell kontrollra mennem (2 hét múlva a rákszűrés eredménye miatt "muszáj"), de nyilván ha valami van, hamarabb. Három hónapig kell hőmérőznöm.

Nem érzem magam rosszul, nem vettem észre különösebben a terhesség jeleit, a teszt se mutatta, de most... Most van remény?


2013. jan. 14. 11:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem jól írtam, csak egyszer teszteltem, december végén.
2013. jan. 14. 11:39
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen csinálj még egy tesztet!
2013. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Holnap nagy labor, menoteszt. Tudom, hogy nem láttok belém, de hátha tapasztalt valaki hasonlót (legalább részben). Nagyon türelmetlen vagyok, mert nagyon vágyunk már gyermekre.
2013. jan. 14. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Most tuti nem vagy terhes, azt a doki már észre vette volna és a teszt is mutatta volna.
2013. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!