Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek ilyen hőgörbével is...

Lehetek ilyen hőgörbével is terhes?

Figyelt kérdés

Http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3c7cb6690f30b2df0bfb5bf1d3fc5cf2_121220_130114_1358121600_. Png


Ez az első Clostilbegyt mentes hónapom, amikor nem szedtem a gyógyszert. A clostis ciklusokban kicsivel magasabb volt az alaphőm(36,4- 36,5) is és a luteális fázisban is mindig szépen emelkedett a hőmérsékletem, igaz a maximum 36,8 volt. Most aggódom, mert a gép 8-ra húzta be az ovumat, de nem volt pozitív a tesztem az előtte lévő napon sem, az utána lévőn(9.-e) meg nem tudtam tesztet csinálni. Bár 8-án együtt voltunk a párommal, nem tudom sikerült-e elkapni a Pé-t. Azóta költözködtünk, jó messzire az eddigi lakhelyünktől, cipekedtem és szombaton arra lettem figyelmes, hogy minimális rózsaszín folyás volt a bugyimon, azóta semmi. Szerintetek, lehetek ezzel a hőgörbével babás, miért nem emelkedik a hőmérsékletem, mint eddig? Valaki volt hasonló helyzetben, még is babás lett? Csak értelmes hozzászólásokat várnék. :) Köszönöm előre is.



2013. jan. 14. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jó a link.
2013. jan. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na közben sikerült.

Nm lehetsz terhes, mert ovud sem volt.

2013. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem nem jó továbbra sem
2013. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Talán így már jó lesz!

1#-nek, én is azt gondolom, hogy még nem volt meg az ovum, mert egyértelműen nem volt pozitív a tesztem. Volt 2 csíkos, de mindig a C volt az erősebb. Tegnap volt egy pici barna folyásom, szerintetek ez mitől lehet? Bezavarhat a hormonokba, hogy abba hagytam a clostyt? Eddig még csak 30 vagy annál több napos ciklusaim voltak, még a gyógyszer mellett is. Most még korai lenne a menzesz, mert ma még csak a 27. napon vagyok. Nincsen semmilyen fájdalmam, a melleim sem feszülnek még. Szerintetek mi lehet?

2013. jan. 15. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem volt még ovud.
2013. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy későn írok, csak most olvastam a kérdésed... :(

De sokaktól hallottam, hogy az érésnél előfordul barnázás, lehet, hogy esetleg csak most volt érésed... Ami elég késői, de szerintem ha már volt gyógyszer nélkül, az is nagyon jó!!!

De persze ez nem biztos, hogy ezért volt! Drukkolok! Sok sikert!

2013. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6#-nak :

Köszönöm a hasznos választ, nem késtél le semmiről...:)

Továbbra sem tudom mi lehet, tegnap dután éreztem alhasi szurkálást, de a hőmérsékletem nem emelkedik továbbra sem, sőt stagnál, már 3 napja 36,3.

Köszi, hogy szorítasz nekem, de szerintem ilyen alacsony hőmérséklettel, biztosan nincs baba.

Majd kiderül. :)

2013. jan. 18. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!