Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol emelkedhetett fel...

Mitol emelkedhetett fel megint a prolaltinszintem?

Figyelt kérdés
3 honapja hagytam abba a bromocriptin szedeset. 3 honapig szedtem ami utan jo volt az eredmenyem, de most megint elojottek a tunetek. A doki szerint valoszinu, hogy megint magas a prolaktinszintem. Tegnap voltam vervetelen, aminek azeredmenye egy het mulva lesz meg. Babat szeretnenk. Mitol emelkedhet fel ujra a prolaktin?

2013. jan. 15. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a magas TSH miatt lett magasabb. Elkezdtem szedni L-thyroxint pajzsmirigyre és rendbejött a prolaktin is.
2013. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nekem meg nem neztek.
2013. jan. 15. 20:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Megjött a vérvétel eredménye ami teljesen jó lett. Akkor miért van ez a sok vérezgetésem ha nem a magas prolaktintól? A görbém ilyen: [link]
2013. jan. 21. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerős állapot!


Nekem az alapkiváltó ok az inzulin rezisztencia. Enyhe fokú, de nekem is magas a prolaktinom. Nem nagyon, de eléggé ahhoz, hogy pecsételő vérzést okozzon, kb. egyfolytában.

2013. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!