Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A no-spa árthat a babának ha...

A no-spa árthat a babának ha esetleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nincs betegtájékoztatóm...

Pár nappal mensi előtt szokott görcsölgetni a hasam, majd 1-2 nappal előtte minimális pecsételgetésem van. Arra gondoltam, hogyha beveszek no-spat előtte való napokon, akkor nem lesz görcs, ezáltal olyan mértékű méhösszehúzódás sem, és akkor pecsételés sem. Hülyeség?


2008. jún. 1. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lehetséges, hogy baba van, inkább ne tedd! Az első 12 hétben ártanak legtöbbet a felelőtlenül bekapkodott gyógyszerek. Amúgy meg hiába veszed be előre, nem hat semmit, csak feleslegesen gyógyszerezel.
2008. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább ne vedd be, mert csak akkor fog hatni, ha már görcsölsz is. Ha meg lehetséges, hogy baba van, akkor csak olyan gyógyszert szedj, amire rá van írva, hogy terhesek is szedhetik.
2008. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Félidő előtt görcsökre a nőgyógyász is szokott no-spát írni.

Nekem mindhárom terhességemnél felírták.Nyugodtan beveheted.

Később már inkább írnak erősebb szert,ha muszáj.


Sok sikert a babához,üdv

2008. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én nőgyógyászom is monda hogyha kell szedhetek no-spat.Szereintem nyugodtam de csak módjával .
2008. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!