Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek már jelei a beágyazód...

Lehetnek már jelei a beágyazódásnak v terhességnek?

Figyelt kérdés
Január 6-7-én voltunk együtt és szereintetek most már lehetséges,hogy vmi jelei lennének a beágyazódásnak vagy hogy sikerült?Mert ma reggeltől érzek enyhe kicsi fájdalmakat lent középen,és néha néha lüktetéseket.Vagy lehet hogy csak megfog jönni,mert 19-20 ra várom.
2013. jan. 17. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ha has szúrkák vannak akkor reménykedhetsz. Nekem már van egy kislányom és most pocakban a kis tesó rá fél évet vártunk 5 hetes vagyok én már éreztem,hogy baba van,mert jöttek a has szúrkák és a cicim is fájdogált ezért mensi előtt csináltam egy tesztet pontosan mensi előtt 2 nappal délutáni vizeletből és erős pozi lett :) bár én tudom,hogy nem közép időben volt pém hanem előbb. Meg nem bizonyos napokon voltunk együtt hanem mindig.
2013. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mellfájáson már túl vagyok,az hétvégén jelentkezett.de már nem érzékeny.Akkor reménykedem,hátha sikerült :)
2013. jan. 17. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem folyamatosan fájdogál a cicim,de ez is egyén függő szerintem.
2013. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!Az hogy nincsen hasszúrka nem jelent semmit!Mindenkinek más tünetei vannak.Sajnos ez csak akkor derűl ki hogy tünet e ha pozi vagy nega tesztet làtsz!

Ez még bármi lehet!Megy a drukk!

2013. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bármi lehet, nekem sem fájt a mellem folyamatosan mégis terhes vagyok...

Holnap reggel már csinálhatsz egy tesztet, majd írd meg, mi lett! Szurkolok! :)

2013. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
19-20-ra èn sem várom. Ma reggel halvàny barnâs folyâsom volt pár csepp. 3 napja szúrkâlàst érzek hol a petefèszkemnèl,hol a hasam aljánál. Mellem nem fáj. Lehet beàgyazódás jele a reggeli barnàs folt?
2013. jan. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!