Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hanyadik DPOn lett...

Kinek hanyadik DPOn lett pozitív a tesztje?

Figyelt kérdés
Kivancsisagbol kerdem.Olyanokra vagyok kivancsi akik ovuteszteltek vagy biztosak voltak az ovulaci idopontjaban.arra is kivancsi lennek milyen erzekeny volt a teszt!

2013. jan. 17. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnél a 14. napon volt ovum, és a nemvárt reggelén teszteltem pozit, vagyis a 14. dpo-n. A tesztre sajnos nem tudok mit mondani, mert a laboros barátnőmtől kaptam.

A másodikkal a 15. napon volt ovum, és a 12. dpo- teszteltem halvány, de egyértelmű pozit 20-as Medilabbal. 2 nap múlva nagyon erős volt a csík.

2013. jan. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 petera6 ***** válasza:
100%
Nekem 12. ciklus napon volt pé-m. Így a 10. dpo-n ha így-úgy-amúgy forgattam a tesztet, akkor mintha oda tudtam volna képzelni valamit (vaterás 10-es), másnap már kevesebb forgatással, de még mindig láthatatlan csík, és 12. dpo-n vettem egy gyógyszertári 25-ös tesztet, amin halványan, de már láthatóbban megjelent a csík. Eggyel nyugodtabb akkor lettem, amikor a nem várt napján nagyon-nagyon erős pozitív lett a teszt. Ez 3 napja volt :)
2013. jan. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 9. napon volt a teszveszes One Step 10-es nagyon halvány pozitív, az x-epil (25-ös) pedig a 10. napon volt számomra kivehetően pozitív! :)
2013. jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem rendszertelen volt a ciklusom, így hőmérőztem, pontosan tudtam belőle, hogy mikor volt ovum. Mindig utána 14 nappal jött meg, és amikor nem, a 15. nap reggel teszteltem 25-sel alig látható, majdnem képzelt vonalat, délután clearblue egyértelmű pozitívat mutatott. 2 nap múlva már látható volt a 2 csík a 25-ösön is.

A fogantatás napját pedig a 12. uh igazolta (utolsó mensi alapján 3 héttel idősebbnek kellett volna lennie).

2013. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11. dpo-n ikrekkel
2013. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!