Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valakinek olyan tapasztala...

Van valakinek olyan tapasztalata, hogy a Women's krémtől fáradt volt?

Figyelt kérdés
( én iszonyú fáradtságot érzek, és nem tudom miért van, csak azt olvastam ha megemelkedik a progeszteron szinted, akkor fáradt leszel így a krémre gondoltam, korábban már használtam, de semmilyen tünetem nem volt )

#fáradtság #women's krém
2013. jan. 18. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Bár ez még csak a 2. ciklusom, amiben használom, de én nem tapasztaltam fáradtságot. Ha korábban te sem tapasztaltad ezt a krémmel kapcsolatban, akkor valószínű, most sem az lehet a ludas a dologban. ...terhesség?

(én egyébként sem a Duphastontól, sem az Utrogestantól nem voltam fáradt)

2013. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. A terhességről nem tudok érdemben nyilatkozni, bár úgy lenne!!!! 5 év után ideje lenne már; olvastam hogy a korai tünetek egyike, csak én mindig elhessegetem ezeket a gondolatokat, mert már nagyon sokat csalódtam.
2013. jan. 18. 12:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos én is rengeteget csalódtam már, de most nagyon bízom ebben a készítményben! ;)

Hanyadik dpo-n vagy egyébként?

2013. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát ha jól számolom, és minden úgy van ahogy én gondolom akkor a 17. De a kelleténél kicsit hosszabb a ciklusom, de hamarosan meg kellene jönnie. Mindenesetre a csalódáshoz visszatérve megfogadtam hogy csak akkor fogok tesztelni ha már egyértelmű jelei vannak azaz rám levetítve sokat késik...csak sajnos olyan rég próbálkozunk, és elment már minden önbizalmam, mindig ahányszor beleéltem magam, újra és újra megjött :(
2013. jan. 18. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:

És a luteálisod hány napos szokott lenni? Hőgörbét vezetsz valahol? Esetleg ovulációs tesztet vagy mikroszkópot alkalmazol? Vagy csak a nyákot figyeled?


Én is időnként elveszítem a hitemet, hogy valaha is babánk lesz, de aztán valahogy mégis önmagamra találok, és folytatom a küzdelmet, hogy igazi családdá válhassunk! Sokszor voltam már magam alatt az elmúlt közel 10 év folyamán, de nem fogom feladni, mert nekem is jár, hogy ANYA lehessek!

2013. jan. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a hőmérőzést csinálom, az első hónapokban igen kesze-kusza volt, és az sem volt biztos hogy egyáltalán volt e peteérésem. Ez a luteális dolog megmondom őszintén elég "új" nekem. Eddig nem figyeltem igazán, csak a peteérésen volt a hangsúly. De úgy néz ki a hőgörbe alapján hogy ebben a hónapban szinte biztosan volt és a nyáktermelés is meg volt. A hormonterapeuta tanácsára kezdtem újra a krémet. Sok sikert kívánok neked!
2013. jan. 18. 14:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is sok sikert kívánok neked! Remélem, a mostani fáradtságodat már a terhesség okozza! :)

Drukkolok!!!! :)

2013. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!
2013. jan. 18. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!