Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3ikan elkezdtem barnazni....

3ikan elkezdtem barnazni. Eloszor azt hittem megjon a havim de aztan 6 napig tarto barna folyas lett belole, majd amint vege lett elkezdtek fajni a melleim es gorcsolni kezdett a hasam.4 nappal kesobb elkezdtem verezni. Utalhat ez terhessegre?

Figyelt kérdés
Gyengebb volt mint a normalis menzesz. Az elso 2 napban csak alig vereztem, majd picit erosebb lett. Ez most azt jelenti hogy nem vagyok terhes? Ez rendes havi volt akkor vagy esetleg lehetek terhes?

#terhesség #barnázás #menzesz barnazas utan
2013. jan. 19. 10:46
 1/8 A kérdező kommentje:
december 21 meg 25iken voltunk egyutt a baratommal.
2013. jan. 19. 10:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok, mert nálam ugyanez a helyzet. Csak nekem állandóan hányingerem is van. De szerintem nem vagyunk babások :-(
2013. jan. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat tudom sokan itt azt varjak hogy babocajuk legyen..de en meg nem vagyok felkeszulve arra. Nekem hanyingerem nincs, de a melleim picit meg feszulnek (mondjuk az lehet a mensitol is :P)
2013. jan. 19. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Mi már babát szeretnénk, de szerintem megnyugodhatsz. Ha már nem vérzel, akkor csinálj egy tesztet a biztonság kedvéért. De szerintem negatív lesz.
2013. jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jovoheten mindenkeppen fogok. Biztos ami biztos. Nektek viszont sok sikert kivanok :D
2013. jan. 19. 14:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönjük szépen!
2013. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha meg volt valaki hasonlo helyzetben vagy van valami elkepzelese mi lehet ez megkerem szepen irja le hogy neki mitol voltak ezek a tunetek, esetleg mire gyanakszik. Elore is koszonom!
2013. jan. 19. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy jártam, és nálam a vérzés vetélést sajnos jelentett. Előtte 3 napig ment a barnázás. Nálam szinte ugyanolyan volt a vérzés, mint amikor megjön. Ha neked jóval kevesebb volt, lehet, hogy szerencsésebb helyzetben vagy, mint én voltam, de a dokit mindenképp felkeresném a helyedben. Ha mégis vetélés, akkor amíg a hcg nem ürül ki, okozhat tüneteket... majd írd meg, mi volt a folytatás!
2013. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!