Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól kezdjem a tesztelést...

Mikortól kezdjem a tesztelést (ovu)?

Figyelt kérdés

A ciklusaim 26 és 31 napok között változó. Most már bevetem az ovutesztet, hátha segít, de elég drága dolog ahhoz, hogy napokon keresztül használjam.

Lehet, hogy buta kérdés, de hosszában ketté lehet vágni, hogy megduplázzam a darabszámot?


2013. jan. 19. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a 10. napon kezdd.

El lehet felezni.

Máskor meg a netről rendelj, úgy sokkal olcsóbb. A drogériában kapható kész rablás...

2013. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell minden nap tesztelni szerintem. En is most kezdek tesztelni 6 nap mulva. En a 9. napon kezdem, ugy dontottem. Ha semmi, akkor kovetkezo 11. napon, 13. napon, es igy tovabb. Lattam mar kepeket tesztekrol, amikor minden nap tesztelt az illeto, lattam rajta, hogy mennyi nap kell ahhoz, hogy beerosodjon a csik. Minden masodik nap boven eleg tesztelni.
2013. jan. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A számolásos módszer nem rossz, de lehet, hogy így is elsiklasz felette.Szóval ha a 26-ot veszed alapul akkor a 10 napon már lehet, hogy ovulálsz, de ha 31 akkor a 15. nap. Ha babázni akarsz, akkor próbáld a 26. napot célul venni és kezd előtte a tesztet.
2013. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most kezdtem a 10. napon a tesztelést. Még halványabb lett a csík.
2013. jan. 20. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!