Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan nőgyógyászt (és szülészt...

Olyan nőgyógyászt (és szülészt) keresek akivel a Szent Imrében tudnék szülni és a XI. XXII. kerület környékén rendel (magán)? Ajánlanátok? Még nem vagyok terhes, de nagyon szeretnénk tesót és ehhez is kéne a segítsége.

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 22:30
 1/4 anonim válasza:

Remélem, nem haragszol, hogyha figyelmedbe ajánlom Dr. Papp Istvánt. Ő a Péterffy utcai kórházban dolgozik. Van magánrendelése is a Bethlen Gábor téren. Lelkiismeretes, becsületes orvos, aki nem fog lehúzni, illetve biztosan megtalálja a módját, hogyan tud segíteni! És nem mellékesen nagyon szép a szülészet. :)

Nővérem két gyermeket szült már nála. Mindkettőnél szabin volt a doktor, és beért 30 percen belül a kórházba.

Nekem egyéb kérdésekben segített. Míg a kollégája műteni akart, ő vette a fáradságot, és utána nézett, mit lehet még tenni....

Szerintem nézd meg a lehetséges orvosokat te magad, mert Te fogsz nála szülni. Én a fül-orr-gégészemmel vagyok így, hogy nekem tökéletesen bevált, míg másnak nem.

2013. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Dr. Gutmann Orsolya! Egy tünemény! Nála szültem és maximálisan meg voltam elégedve:))))))))))))))))))
2013. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális a kérdés Nyulasi Gábor a szt imrében dolgozik és a magánka a 9ben van. bár eléggé karót nyelt fickó és szereti a pénzt is.
2013. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dr. Kovács Zoltán

www.termeszetesnogyogyaszat.hu

2013. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!