Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki használ gyógynövényeket...

Aki használ gyógynövényeket is teherbeesésre. Ismeritek a diólevél teát? Sok mindenre jó, és azt olvastam cisztára is. Pcos-em van, gyógyszert is szedek. Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval régóta vannak cisztáim,de nem múlnak el.A bükki füvesembernél olvastam."CISZTA, VAGY MIÓMA A PETEFÉSZKEN:


Diólevél tea ½ l készíteni, ebből 2 dl. –t meginni és a maradék 3 dl-rel irrigálni, éjszakára, pedig a megáztatott füvet a hasra tenni és átkötni.POLIP, MIÓMA, CISZTA:


Megölte a diólevél a polipot. Meg a cisztát is elmulasztja, meg a miómát. Azt mondják az orvosok, hogy az nem lehet, mert a mióma nem gyógyítható. Sőt az endometriózis is gyógyítható, azzal a módszerrel, ami a nép már nagyon régen tud, irrigálni kell vele és inni és pakolást is tenni rá, ha a jobb petefészken van a ciszta, akkor a jobb petefészekre tenni a füvet, amit készítettünk. Egyik nap

diólevél, másik nap cickafark fél liter. Úgy működik, hogy addig kell fedő alatt tartani, amíg testmelegre kihűl, utána le kell szűrni, a szüredéket félretenni. Két decit meginni, három decivel irrigálni. Kádba feküdni, feltenni a kád szélére a lábát, beönteni irrigátorral 20 percig a méh szájánál tartani vagy tamponnal bent tartani, és a jobb petefészek tájékára rátenni éjszakára a cickafark vagy diólevél füvet. Ezt lehet 10-12 hétig csinálni.Valaki adna tanácsot? Irrigálhatok vele? 3-as kezelést tartom 8 hónapja,de ez alatt csak 2 menzim volt.



2013. jan. 20. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aviva tornázz a pcot teljesen megszünteti. Én is most megyek, bár nekem nem ilyen problémám van.
2013. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,majd utána nézek.
2013. jan. 20. 16:33
 3/8 anonim válasza:
Ha pco-d van akkor ne a "CISZTA VAGY MIÓMA A PETEFÉSZKEN" részt olvasd hanem azt keresd meg,hogy PCO.Nem mindegy.Reggel éhgyomorra felváltva egyik nap diólevél másnap csalánlevél tea.Napközben szederlevél,szurokfű 1-2 csésze mindegyikből.Ha pattanásos a bőröd akkor galajtea kívülről.Nekem úgy érzem be fog válni.
2013. jan. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Előző vagyok.Irrigálhatsz.Egyik nap diólevél másnap cickafarkfű.:)
2013. jan. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Beszereztem a teákat.
2013. jan. 27. 16:32
 6/8 anonim válasza:
Elfelejtettem a napi egy csésze fodormenta teát!:)
2013. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sikerrel jártál? Ugyanebben a szituban vagyok most én is. PCOS vagyok és 2 hete kezdte el inni a teákat.


Sikerült teherbe esned azóta?

2013. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen sikerrel jártam,holnap leszek 16 hetes kismama. :) De nem a teák segítettek,hanem májusban volt 1 laparom,ott kiégették a cisztáimat,átjárhatóságim is volt,majd akkor vette észre a dokim,hogy endometriózisom is van, 8-10 db gombostűfejnyi. Azokat is kiégette.Sajna ez u.hangon nem látszott. Aztán műtét utáni 2. hónapban megfogant az én pici babám. :) De nekem azt mondta a dokim,hogy pcos ellenére lehetett volna már előbb is babám,mert tartottam a 3-as kezelést,de az endometriózis megakadályozta. Remélem neked is minél hamarabb sikerül. :)

2013. okt. 17. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!