Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem korai a beágyazódási...

Nem korai a beágyazódási vérzés az együttlét utáni 3. ill. az 5. napon?

Figyelt kérdés

3 ill. 5 nappal ezelőtt voltunk együtt a férjemmel (ovu a kettő közötti napon, 4 nappal ezelőtt volt- ha egyáltalán jól számoltam!!!:S).

Ma reggel enyhén piros nyálkaszerű vmi jelent meg nem sok, de jól látható. (Egyenlőre nem több)


Örülnénk nagyon a terhességnek ("dolgozunk" rajta :)), de korainak tartom ezt a vérzést és feleslegesen nem akarok reménykedni, mégis érdekesnek találom.

A menzeszemnek február 1-én (nem) kéne megjönnie.

Vagy mégis lehet beágyazódási vérzés ilyen korán??

(Mellfeszülést is érzek, de elvileg ez is korai tünet lenne.)

Köszi előre is a véleményeteket.

Egy -remélhetőleg- leendő kismama


2013. jan. 20. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ovu után is leghamarabb 7 nappal történik meg a beágyazódás. max ovus vérzésed lehetett, mert az hogy a gép mit dob ki neked az sose biztos, főleg ha a ciklus.hu-t vezeted. vagy hormonális gondod van és azért volt középidős vérzésed, de beágyazódáshoz még korai nagyon az 5 nap. sok sikert
2013. jan. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. Előbb-utóbb úgyis kiderül :)!
2013. jan. 21. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg mára nem várod. Mi újság?

Szerintem, ha valamiért korábbi a baba, szóval egy korábbi együttlétből lett, akkor lehetett beágyazódás... Viszont akkor ma már biztosan ki kell mutatnia a tesztnek.

Vagy lehet, hogy ovus vérzés volt, mint azt az előttem szóló is írta.

Szóval mi a helyzet?

2013. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem tudom pontosan mi volt, de óraműpontossággal ma, sajnos, megjött. Különböző tüneteket éreztem , de ezek szerint csak fals tünetek voltak. (leszámítva a lázat+mellfájást, utóbbi lehet menzesz előtt is)

Tényleg az a legjobb, ha az ember nem figyeli magát állandóan, csak teszi a dolgát és a menzesz idején kiderül. Köv.hónapban így teszek! :)

Köszi az érdeklődést!

2013. febr. 2. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig próbáltam így tenni, de nem sikerült... :) De mikor jött a szeptember, és kezdtem tanítani (tanár vagyok), arra figyeltem, és akkor derült ki, hogy babát várok. Szóval tényleg próbáld lefoglalni magad! Hajrá! :)
2013. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!