Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek koran kimutatta a...

Akinek koran kimutatta a teszt a babat megmaradt a terheseg?

Figyelt kérdés
9.dpon delutan mar halvany csikom volt.11.dpon mar a 20as teszten halvany csik mutatkozott.Hallottam olyat ,hogy nagyon sok terheseg felszivodik meg mensi elott.Tapasztalatok?

2013. jan. 20. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Én személy szerint ilyet nem hallottam,hogy felszívódik.Olyat igen,hogy az iker terhességnél az egyik felszívódik,de hogy maga a terhesség..?!

Spontán vetélés lehet,de felszívódás nem hiszem.

Ha már 2 teszt is kimutatta a terhességet,akkor biztos meg is marad!!

Nekem a nemvárt előtt egy nappal lett pozi a teszt és azóta is megvan a kisfiam :)


24+5 hkm

2013. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges biokémiai terhesség, amikor nem tud beágyazódni és a menzesszel időben vagy kis késéssel távozik, ezt még nem nevezik az orvosok vetélésnek sem.

De semmit nem jelent ebből a szempontból, hogy korán volt csík vagy sem. Ne aggódj ezen, türelem, minden rendben lesz!

Nekem 7-8. dpon volt ezen a képen a felső teszt, a többi 9 meg 10 talán. Lényeg, hogy kellett jó 5-7 nap, amíg szépen erősödött a csík. Nem számít, hogy korán vagy hogy halvány.

[link]

2013. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 11. dpo-n mutatta ki először a teszt. December 23.-án. 24.-ére nem vártam. Ma vagyok 8+1 hkm és nagyon jól vagyunk. Igaz, hogy minden reggel hányok, és gyakran van hányingerem, de nem bánom.

Szóval, ne aggódj, örülj a kisbabádnak!

Gratulálok!

2013. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én nem hallottam ilyent, hogy felszívódik, csak arról, hogy a menzeszkor természetes úton elment a baba. Én koraival teszteltem és kimutatta, és nálam meg is maradt.AMikor nem volt semmi akkor nem is lett pozitív a teszt.

De ha úgy van, írj a orvostudakozo.hu-ra.

2013. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vetélés bármikor előfordulhat, biztos olvastad itt már vagy 100x szor, hogy akár 10 hetesen is... de nem kell ilyen negatív dolgokon agyalni, hanem örülni a pozi tesztnek. anno én is a 9. dpo-n teszteltem pozit és minden rendben volt. volt, hogy a 6. héten tudtam meg terhes vagyok és rá két napra elvetéltem... szóval ne ilyeneken agyalj, hanem örülj :-) terhes vagy!!!
2013. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a megnyugtatast.Nagyon boldog vagyok csak a kornyezetemben pont volt egy veteleses tortenet lehet az most egy kicsit megriasztott.
2013. jan. 20. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia. Én is ugyan így voltam mint Te. 9. dpo-n teszteltem, és féltem nehogy mensivel elmenjen. De minden rendben eddig :) Ne aggódj, az nem tesz jót :)


32. hkm

2013. jan. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!