Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fitness-terem és babavállalás?

Fitness-terem és babavállalás?

Figyelt kérdés
Szeretem a fitness-termeket, nem csinálok megerőltető edzéseket csak szobakerékpár, futópad (azt imádom) főleg far-és csípőerősítő gyakorlatokat. Elkezdenénk februártól babával próbálkozni. abba kell hagynom a testedzést??Ülőmunkát végzek, ezért is szeretem.Meddig járhatok?
2013. jan. 20. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:

lehet mozogni akkor is ha babát vársz!De az orvosodat kell majd megkérdezned, hisz minden terhesség más és más.

Egészséges terhességnél egész sokáig lehet sportolni, persze normál keretek között, és nem olyat ami balesetveszélyes.

2013. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell abbahagyni! Én is futottam, tekertem! Aztán abbahagytam, majd a 13. héttől ismét csináltam!
2013. jan. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!