Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Hogy lehet ez?

Lehet baba? Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim,ma vagyok a 22. napomon.Peteéréskor a hőm kb.36,2-re szokott leesni,átlag hőm 36,4és 36,5.Néhány napja 36,7 a reggeli,viszont tegnap 36,6 ra esett le és napközben 36,4 volt.Hogy lehet hogy a nappali alacsonyabb mint a reggeli?Tudom h csak a reggeli számít,de ezt nem értem..Esetleg lehetett beágyazódás?A méhem rendesen görcsölt és szúrtak a petefészkeim,úgy éreztem mindjárt megjön.Némi kicsit sűrűbb állagú folyásom van.Mit gondoltok?
2009. aug. 31. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Én sajnos érdemben nem tudok segíteni a válaszod kapcsán, de azt tanácsolnám, hogy a "nemvárt" tájékán végezz el egy tesztet. Bár a teszt sem életbiztosítás, de azért ártani nem árt. Mást nem pozitív lesz! :)
2009. aug. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!